Każdy z nas ma jakieś obowiązki domowe – są rzeczy, których robienie sprawia przyjemność i takie, których zdecydowana większość nie lubi robić i musi się zmuszać, jak np. prasowanie ubrań. Aktorka Sharon Stone (62 l.) jest żywym dowodem na to, że prasowanie może być niebezpieczne. Stone właśnie w taki sposób została porażona piorunem. Jak to się stało? Koniecznie przeczytajcie dalej.

Sharon Stone zabrała 19-letniego syna na ściankę. Aktorka utraciła prawa do opieki nad nim (ZDJĘCIA)

Sharon Stone rażona piorunem podczas prasowania.

Stone jest niekwestionowaną ikoną, jeżeli chodzi o kinematografię. Młoda Sharon gdy tylko pojawiła się w Hollywood to zaczęła robić niesamowitą karierę. Sharon ma na swoim koncie wiele legendarnych ról, jak np. ta w „Nagim Instynkcie”, czy „Kasyno”.

Aktorka w rozmowie z Brettem Goldsteinem opowiedziała historię, która może być przestrogą dla wszystkich osób – które nie cierpią prasowania. Sharon przyznała, że gdy chciała uprasować ubrania trafił ją piorun. 

Uderzenie było bardzo mocne. Odrzuciło mnie tak, że przeleciałem przez kuchnię i uderzyłam o lodówkę – powiedziała aktorka.

Stone opowiedziała całą historię, jak dokładnie doszło do uderzenia pioruna.

Sharon Stone w luźnym zestawie przyłapana przez fotoreporterów.

Sharon Stone w luźnym zestawie przyłapana przez fotoreporterów. Fot.Forum/Backgrid USA.

Aktorka postanowiła nalać wody z kranu do żelazka, podczas gdy na zewnątrz szalała burza. Pech chciał, że została wtedy porażona piorunem. Piorun jednak nie uderzył w nią bezpośrednio a trafił w studnię, która znajdowała się na jej posesji. Ładunek elektryczny poprzez wodę dotarł do kranu i w taki sposób poraził celebrytkę.

Uderzenie było na tyle silne, że aktorka straciła przytomność. W porę zainterweniowała jej matka, która znalazła Sharon na podłodze w kuchni. Ocuciła aktorkę i pojechały do szpitala sprawdzić, czy nic poważnego się nie stało.

Cała historia brzmi bardzo groźnie a Sharon ma teraz nauczkę, by podczas burzy nie prasować.

A Wy lubicie prasować?

ZOBACZ WIĘCEJ:

60-letnia Sharon Stone w bikini całuje się z chłopakiem (ZDJĘCIA)

Co za figura! 58-letnia Sharon Stone zachwyca swoją sylwetką w bikini (FOTO)

Sharon Stone ma problemy z psychopatą! Fanatyk niedługo wyjdzie z więzienia

Sharon Stone zachwyca wyglądem.

Sharon Stone zachwyca wyglądem na plaży. Aktorka jest po 60. Fot.Forum/BACKGRID USA.

Sharon Stone zachwyca wyglądem.

Sharon Stone zachwyca wyglądem na plaży. Aktorka jest po 60. Fot.Forum/BACKGRID USA.