Sharon Stone podzieliła się ze swoimi fanami swoim selfie w bikini. Aktorka wrzuciła fotkę na swój Instagram, gdzie pozuje w swoim domu w kostiumie kąpielowym. 64-latka zaprezentowała świetną formę.

Sharon Stone w bikini

Choć lata mijają Sharon Stone wciąż może się pochwalić uzyskanym po roli w filmie „Nagi instynkt” statusie seksbomby. 64-latka udowadnia to najnowszą fotką w bikini, gdzie ciało Stone wygląda naprawdę świetnie.

Aktorka zauważyła w swoim podpisie, że „zawsze” wydaje się tak wyglądać, gdy lato dobiega końca.

OMG! 64-letnia Sharon Stone pozuje topless bez retuszu!

„Dlaczego zawsze nabieram formy, kiedy lato się kończy?” zażartowała w podpisie do swoich 3,3 miliona obserwujących, dodając wzruszające ramiona i szokujące emotikony.

Mieszkanka Meadville w stanie Pensylwania trzymała w lewej ręce okulary przeciwsłoneczne, a w prawej iPhone’a,  w tle widać szarą kanapę i eklektyczny wystrój. Wyglądało na to, że ma na ścianie oprawioną w ramkę fotografię zmarłej Marilyn Monroe, a na stoliku do kawy stoją świece i religijny posąg. Blondynka uchwyciła również swoje szykowne krótkie włosy i neutralny makijaż, zanim udała się na basen na podwórku, gdzie wcześniej również zrobiła wiele zdjęć w bikini.

63-letnia Sharon Stone romansuje z 25-letnim raperem

Przyjaciele i obserwujący Sharon nie mogli się nacieszyć jej nową fotką, pisząc komentarze, aby dać jej znać co sądzą!

„Nigdy nie jest za późno, by wyglądać bajecznie” – napisał Carson Kressley.

„Pani, zawsze jesteś w formie, by zabić” – dodała modelka Paulina Porizkova, podczas gdy Billy Eichner po prostu napisał „Wow” z emotikonami płomieni.

Sharon Stone odprawiła ceremonię ślubną na plaży: „Aktorka wcieliła się w rolę księdza”

A Wam jak się podoba?