Sharon Stone (66 l.) wciąż to ma! Nominowana do Oscara aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym maluje obraz w swoim kalifornijskim domu. Jedyne co ma na sobie to skąpy dół od bikini. Jak sama opisała fotografię, „Czasem z basenu idzie prosto sztalug”.

Sharon Stone chwali się swoim synem. Pokazuje zdjęcie bez koszulki

Seksowne zdjęcie skomentowała m.in. Macy Gray czy Josh Brolin. Zaś Sophia Bush napisała, „Na następną imprezę nad basenem przynoszą snacki”

We wtorkowym wywiadzie dla The Hollywood Reporter Sharon Stone stwierdziła, że ​​18 milionów dolarów, które zgromadziła po ponad 20 latach pracy w branży filmowej, wyparowało w czasie, gdy nie była w stanie pracować z powodu powikłań po udarze.

Ludzie wykorzystali mnie w czasie [rekonwalescencji] Dzięki mojemu sukcesowi zaoszczędziłam 18 milionów dolarów, ale kiedy walczyłam o zdrowie… wszystko zniknęło.

Sharon Stone topless

Aktorka przypisuje stratę milionów ludziom z jej otoczenia, którzy rzekomo źle zarządzali jej pieniędzmi, gdy próbowała m.in. na nowo nauczyć się czytać. Powrót do normalności zajął jej 7 lat, a lekarze dawali jej tylko 1/100 szansę przeżycia.

Jak podaje DailyMail nie jest jasne, ile Sharon Stone musiała zapłacić za leczenie i lat terapii. Całe szczęście aktorka wróciła do zdrowia i pracy. Teraz nie musi się już martwić o poniądze.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: