Sharon Stone podzieliła się selfie z wnętrza swojej luksusowej posiadłości w Beverly Hills! Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że słynna aktorka zapozowała w maleńkim bikini.

Sharon Stone pozuje w bikini

W środę, 24 maja, ta 65 – letnia legenda ekranu, opublikowała na Instagramie efektowne zdjęcie w lustrze, które wykonała w swoim pięknie urządzonym domu. Na fotografii gwiazda filmu prezentuje się w zielonym bikini w zwierzęcy wzór, ukazując swoją zgrabną sylwetkę. Dodatkowo do stylizacji dobrała okulary przeciwsłoneczne, a jej krótkie, blond włosy są ułożone w plażowe fale. W tle widoczne są ozdobne kolumny i gigantyczny portret legendy kina, Marilyn Monroe, leżącej w łóżku. W opisie pod zdjęciem, Sharon napisała:

Młodszy facet nie chciał się umawiać z Sharon Stone, bo nie chciała robić TEGO

„Gotowa na lato”, dodając kilka emotikonek.

Wielu z jej 3,5 miliona obserwujących zareagowało żywymi komentarzami, ale najbardziej interesujące reakcje pochodziły od innych celebrytów. Michelle Pfeiffer, oraz ikona reality show „The Real Housewives of Beverly Hills”, Lisa Rinna, obie zareagowały serią emotikonów w formie płomieni.  Priyanka Chopra, również skomentowała nie posiadała się z zachwytów a znana komiczka stwierdziła, że od tej pory „jest homoseksualna”.

64-letnia Andie MacDowell używa aplikacji randkowych, „Zainspirowała mnie Sharon Stone”

Sharon Stone wyraźnie nie ma żadnych oporów przed pokazywaniem swojego olśniewającego wyglądu bez względu na wiek. I słusznie bowiem może się pochwalić się nienaganną figurą.

 

Forum

Forum