Sharon Stone straciła prawa do opieki nad swoim synkiem Roanem. Niestety, pomimo błagań aktorki podczas rozprawy, sąd był nieugięty. Prawa opieki nad dzieckiem otrzymał Phil Bronstein, eks-mąż gwiazdy.

Wyrok jest bezterminowy, chyba że pojawią się jakieś inne okoliczności, które mogą zmienić decyzję. Sharon i Phil wzięli ślub w 1998 i zaadoptowali Roana. Gwiazda jest także mamą dla Laird Vonne’a Stone\’a i Quinna Kelly\’ego, także adoptowanych dzieci.

AKTUALIZACJA

Powodem utraty praw do opieki nad synkiem była ciągnąca się kłótnia o to, gdzie Roan ma uczęszczać do szkoły i z kim mieszkać. Co więcej eks-mąż gwiazdy uważa, że źle się ona opiekuje dziećmi. Obecnie Roan mieszka z ojcem i chodzi do szkoły w San Francisco. Aktorka w kwietniu złożyła pozew o pozwolenie na zmianę szkoły dla syna, co według sądu nie jest wskazane. Phil Bronstein według sędziów zapewni synowi lepsze warunki, a także spokój i stabilizację. Sharon będzie mieć wyznaczone dni i godziny spotkać z Roanem. Decyzja sądu może ulec zmianie jedynie w przypadku przeniesienia się aktorki bliżej San Francisco.