Shia Labeouf (36 l.), który w 2014 roku powiedział, że „stał się chrześcijaninem”, zasiadł do rozmowy z biskupem Robertem Barronem z Word on Fire Catholic Ministries na prawie 90-minutową rozmowę na temat religii i tego, jak teraz zaadoptował katolicyzm w swoim życiu.

Shia Labeouf i jego tajemnicza narzeczona

LaBeouf, którego matka jest Żydówką i który wcześniej miał bar micwę i chrzest, studiował katolicyzm, przygotowując się do nowego filmu, w którym zagra Ojca Pio – katolickiego świętego.

36-letnia gwiazda filmowa powiedziała Barronowi, że wszedł w proces kręcenia „Ojca Pio” w mrocznym momencie swojego życia.

To, że zobaczyłem innych ludzi, którzy zgrzeszyli ponad wszystko, co mogłem sobie wyobrazić, również odnajdowali się w Chrystusie, co sprawiło, że poczułem się jak:„ Och, to daje mi nadzieję – wyznał.

Shia Labeouf odnalazł się w katolicyzmie

Zacząłem słyszeć doświadczenia innych zdeprawowanych ludzi, którzy znaleźli swoją drogę – w tym – i sprawiło, że poczułem się, jakbym miał powołanie.

SIA o Lebaouf – patologiczny kłamca

FKA twigs pozwała aktora, z którym była w związku, oskarżając go o agresję seksualną i znęcanie się psychiczne w 2020 roku. Po tym procesie LaBeouf leczył się psychiatrycznie i zrobił sobie przerwę od aktorstwa. Teraz leczy się katolicyzmem. 

Shia LaBeouf w sklepie spożywczym.

Shia LaBeouf w sklepie spożywczym. Fot.Forum/Mega Agency.

Shia LaBeouf przyłapany przez fotoreporterów.

Shia LaBeouf przyłapany przez fotoreporterów. Fot.Forum/Backgrid USA.

Shia LaBeouf i FKA Twigs na spacerze.

Shia LaBeouf i FKA Twigs na spacerze. Fot.Forum/Backgrid USA.