To nie jest dobry rok dla Shii LaBeouf (34 l.). Od dłuższego czasu plotkuje się o zamiłowaniu aktora do alkoholu, używek a także agresji wobec kobiet. Informowaliśmy, że jego była partnerka FKA Twigs (32 l.) oskarżyła go o przemoc psychiczną i fizyczną. Okazuje się, że dramatyczny apel Twigs zainspirował inną wokalistę, Się (44 l.) do zabrania głosu. Ona również była ofiarą aktora!

FKA Twigs oskarżyła Shia LaBeouf o PRZEMOC fizyczną i psychiczną. To było PIEKŁO

Piosenkarka Sia o związku z Shią LaBeouf

Wokalistka FKA Twigs poruszyła opinią publiczną, gdy wyznała – że jej związek z Shią LaBeouf był pełen przemocy. Aktor miał jej grozić nożem, kontrolować i znęcać się nad nią psychicznie i fizycznie, a także zarazić chorobą weneryczną. Brytyjka postanowiła wnieść sprawę do sądu.

Artystka Sia wspiera Kim Kardashian w trudnych chwilach. Opowiedziała o przyjaźni z sławną rodziną

Jej oświadczenie zainspirowało poszkodowane przez aktora kobiety. Głos postanowiła zabrać inna wokalistka, Sia – która pracowała z LaBeouf’em przy okazji teledysku do piosenki „Elastic Heart”. Przyznała, że łączyło ich coś więcej, niż tylko praca.

Ja również zostałam emocjonalnie zraniona przez Shię, patologicznego kłamcę, który wciągnął mnie w związek, twierdząc, że jest singlem. Uważam, że jest bardzo chory i współczuję mu oraz jego ofiarom. Jeśli kochasz siebie – bądź bezpieczny, trzymaj się od niego z daleka – napisała wokalistka.

Aktor miał przekonywać wokalistkę, że jest singlem – podczas gdy był w związku z inną kobietą. Sia i LaBeouf poznali się w 2015 roku, gdy wspólnie pracowali. Między nimi pojawiło się uczucie, jednak gdy wyszło na jaw, że spotyka się z kimś innym, australijska piosenkarka dała mu kosza.

Shia jeszcze nie skomentował słów Sii.

Myślicie, że wypowie się na ten temat?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sia zaadoptowała dwóch dorosłych chłopaków

Sia została babcią bliźniaków! A niedawno adoptowała dwóch chłopaków…

Ktoś próbował sprzedać nagie zdjęcia Sii. Ona zrobiła wtedy TO

Shia LaBeouf robi zakupy spożywcze.

Shia LaBeouf w sklepie spożywczym. Fot.Forum/Mega Agency.

Sia przyznała, że również była ofiarą Shii LaBeouf.

Sia, fot.Forum.

Shia LaBeouf z byłą dziewczyną FKA Twigs na spacerze.

Shia LaBeouf i FKA Twigs na spacerze. Fot.Forum/Backgrid USA.