Chcę trochę prywatności – powiedziała w jednym z wywiadów Sia (39 l.), gdy zapytano ją, dlaczego nie występuje w teledyskach do swoich piosenek. Wokalistka współpracuje z 12-letnią Maddie Ziegler, która dzięki udziałowi w klipach do Chandelier oraz Elastic Heart (z Shią LaBeouf) została małą gwiazdą.

Sia nie pokazuje swojej twarzy nie tylko w teledyskach. W czasie wywiadów zakrywa twarz pod peruką – tak było podczas ostatniej wizyty u Ellen DeGeneres. Wokalistka zaśpiewała, ale nie pokazała twarzy. Choreografia tradycyjnie spoczęła na barkach Maddie. Tancerce towarzyszyło kilka dziewczynek również w perukach na głowach.

A jeszcze niedawno Sia wcale nie zakrywała twarzy. Była rozpoznawalna, jeszcze w lipcu 2014 roku pozowała na czerwonym dywanie uśmiechnięta z koczkiem na czubku głowy.

Wróćmy jednak do bieżących wydarzeń związanych z artystką. Sia zapowiedziała u Ellen, że wystąpi podczas 57. gali wręczenia nagród Grammy, 8 lutego. Piosenkarka jest nominowana w czterech kategoriach, w tym za najlepszy teledysk – właśnie do piosenki Chandelier.

Tymczasem zobaczcie występ w studio DeGeneres. A poniżej w galerii sporo fotek piosenkarki – tych nowszych i tych sprzed kilku lat.

Sia u Ellen znów nie pokazała twarzy [VIDEO]

Sia u Ellen znów nie pokazała twarzy [VIDEO]

Sia u Ellen znów nie pokazała twarzy [VIDEO]

Sia u Ellen znów nie pokazała twarzy [VIDEO]