Siostry Godlewskie z okazji zbliżającego się mundialu postanowiły zagrzać fanów sportu i nagrały krótki filmik.

OMG! Siostry Godlewskie śpiewają dla Andrzeja Dudy: Happy Birthday Mr President

Niestety tym razem z czystym sumieniem stwierdzamy, że granica dobrego smaku i przede wszystkim żartu została przekroczona.

Filmik z założenia miał być kontrowersyjny – nie ma co do tego żadnych wątpliwości, jednak niektórym przekaz nie podoba się pod względem obrazy polskich symboli narodowym.

Andrzej Saramowicz opublikował post na Facebooku w którym zaznaczył, że oczekuje na reakcje prokuratury w sprawie tejże twórczości:


To przerażające doświadczenie widzieć, jak tzw. suweren czyni Polskę na miarę swoich wyobrażeń. Czyli zamienia ją w Pokraj.

Reduto Dobrego Imienia i prokuraturo podległa panu Ziobrze! Do tej pory – pod pretekstem naruszania przepisów o godle, barwach i hymnie Rzeczpospolitej Polskiej – zajmowaliście się wyłącznie tępieniem swoich przeciwników politycznych.

Tak się m.in stało w przypadku Jasia Kapeli, który został skazany za rzekome naruszenie przepisów ustawy o godle, barwach i hymnie narodowym (art. 49 § 2 k.w.), choć zmienił słowa hymnu tylko po to, by zwrócić uwagę na obojętność władz Polski wobec problemu uchodźców.

W przypadku wideoklipu pań Godlewskich „Biało-czerwone 2018” naruszenie przepisów o godle, barwach i hymnie Rzeczpospolitej Polskiej wydaje się ewidentne.

Prokuraturo! Czekam na reakcję!

– napisał na swoim Facebooku.

Fuu! Co się stało z PALCAMI Godlewskiej?

Zgadzacie się z nim?