Ewa Farna kilka dni temu zaśpiewała piosenkę Hello specjalnie odważając specyficzną manierę jaką słychać w głosie Sióstr Godlewskich. Brak talentu wokalnego Esmeraldy i Małgorzaty, połączony z bezkrytyczną pewnością siebie jest mieszanką wybuchową. Aktualnie dziewczyny są w trakcie nagrywania płyty, a koncert planowany jest na marzec. Ewa Farna na ich cześć zaśpiewała piosenkę licząc, że spotkają się niedługo razem na trasie koncertowej.

MAMY zdjęcie Esmeraldy Godlewskiej przed operacjami!

Siostry Godlewskie postanowiły nie czekać długo z odpowiedzią. Poczuły się zaatakowane przez śmieszną parodie Farnej i na Instagramie Małgorzata opublikowała film, na którym parodiują piosenkarkę. Dziewczyny wiją się niczym dwie kocice na filmiku, a w tle słychać ich jedwabiste głosy… Komentarze mówią same za siebie:


Tu działa zasada, nie ważne ze mówią źle, ważne ze mówią…Do wczoraj w sumie miałam to gdzieś i się nie udzielałam, bo każdy ma prawo żyć tak jak chce. Ale kiedy zobaczyłam A raczej usłyszałam jak Małgorzata gra na pianinie, to zaczynam twierdzić ze jest to osoba niespełna rozumu albo to są jakieś jaja robione pod publikę, bo nie wierze żeby normalna kobieta przed cala Polska robiła z siebie aż taka idiotkę…Uważam ze modeling wychodzi Wam świetnie i tego powinnyście się trzymać… A muzykę zostawcie ludziom którzy maja do tego talent.

Nie szkoda Wam swoich dzieci? Będą miały traumę do końca życia!!

Można wybić się nawet robiąc z siebie klaunów

Ja nadal wierzę w to, że gdzieś kiedyś niechcący, może przez przypadek odnajdziecie rozum i klasę

Ewę to wy szanujcie, bo jedyne co możecie, to jej buty czyścic… mozgi wam już silikon zalał, wiec nie ma co się dziwić, ze takie puste i tępe strzały z was :/ Ewa ma coś czego wy glonojady nigdy nie będziecie mieć – klasę, głos, wygląda jak prawdziwa kobieta, a nie karykatura jak to w waszym przypadku jest…

Ale porażka…

– piszą Internauci.

Godlewska myje się bez wody pod prysznicem! Fani: DO B*RDELU!

Czekamy na komentarz Ewci, bo między dziewczynami robi się gorąco. Po której stronie jesteście. Ewa czy Siostry Godlewskie?

Tutaj możecie zobaczyć jak Ewa zaśpiewała piosenkę „Hello”: Ewa śpiewa jak Godlewskie