Jennifer Lopez opublikowała na Instagramie fragment filmu „Draw with me”, który opowiada historię młodej osoby przechodzącej zmianę płci. Film jest wyjątkowo ważny dla piosenkarki, co zdradziła w swoim wideo zamieszczonym tuż przed fragmentem filmu.

Jennifer Lopez ma dwie siostry! Są do siebie podobne?

Siostrzenica Jennifer Lopez przeszła korektę płci

Wokalistka zdradziła jedną z rodzinnych tajemnic i wyjawiła, że córka jej siostry zdecydowała się przejść proces korekty płci. Rebecca jest teraz Brendonem. JLo postanowiła podzielić się tą informacją, bo wie, że film może pomóc wielu osobom, które są w podobnej sytuacji.

Film może mieć ogromny wpływ na tych nas, którzy go oglądają i doświadczają tego, przez co przechodzi Brendon i jego rodzina w czasie akceptacji i zmiany. To historia, która jest mi bardzo bliska, ponieważ jest to sprawa rodzinna. Chodzi o zaakceptowanie zmian i wyzwań z miłością. Kiedy to robimy, wszystko jest możliwe. Jest dla mnie ważna dlatego, że Brendon jest dzieckiem mojej siostry  – mówi na nagraniu.

Wideo, w którym piosenkarka mówi o akceptacji, wsparciu i miłości spodobało się jej fanom, którzy w komentarzach podziękowali jej za to nagranie.

ZOBACZ TEŻ:

Zobacz Jennifer Lopez BEZ MAKIJAŻU. Duża różnica?

Dziwna twarz w masce na selfie Jennifer Lopez