Jennifer Lopez (51 l.) nikomu nie trzeba przedstawiać. Od 30 lat utrzymuje się w show-biznesie. Jest nie tylko piosenkarką, aktorką i biznesmenką. J.Lo jest też uznawana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Okazuje się, że nie tylko ona jest znana. W Stanach Zjednoczonych popularnością może cieszyć się także jej młodsza siostra, Lynda.

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu – jest po 50, a na twarzy nie ma ANI JEDNEJ zmarszczki

Jennifer Lopez i jej rodzeństwo

Jennifer ma dwie siostry – Lyndę i Leslie. Pierwsza z nich jest dziennikarką i miała okazję współpracować z ‚E! News”, a także prowadziła program ABC ”America This Morning”. Dostała również nagrodę Grammy za program „Outstanding Morning News Program”. Najstarsza z sióstr w przeciwieństwie do Jennifer i Lyndy, unika rozgłosu i pokazywania się przed kamerą. Leslie wiedzie znacznie spokojniejsze życie. Po zdobyciu muzycznego wykształcenia uczy w szkole społecznej na Bronksie.

Choć ponoć we trzy utrzymują bliskie relacje, to paparazzi widują J.Lo częściej w towarzystwie Lyndy niż Leslie. Razem chodzą na ukochaną przez piosenkarkę siłownię i wspólnie robią zakupy. Czy siostry Lopez są do siebie podobne?

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez namiętnie się całują. Piosenkarka trzyma w ręku NAJDROŻSZĄ torebkę na świecie (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez doceniła swoją SOBOWTÓRKĘ z Polski! Podobne są do siebie?