Piotra Kaszubskiego wielu z Was może kojarzyć z reklamami. 20-latek marzy o ukończeniu szkoły teatralnej, na razie realizuje się jako właściciel kliniki medycyny estetycznej Estinity. Wkrótce Kaszubski otworzy drugą klinikę – w ścisłym centrum Warszawy.

Wielu ludzi interesuje, skąd Kaszubski wziął pieniądze na tak kosztowny biznes.

Chłopak mówił o tym między innymi w rozmowie z Na temat.

Od dzieciństwa oszczędzałem, a od 13 roku życia ciężko pracowałem. Moją pierwszą pracą było wywożenie odchodów ze stajni. Nie wiem czy wiesz jak wygląda zapuszczony boks koński? Metr kału na całej powierzchni zmieszany z sianem. Koń nawali, to przysypują to sianem. Nie zapomnę do końca życia zapachu gnijącego kału z dolnych warstw. „It is what it is” jak mawiał Churchill, „Jeśli idziesz przez piekło, idź dalej”. Więc szedłem. Pracowałem tłumacząc z języka angielskiego, pieliłem w ogródkach duńskich milionerów mchy w ich posiadłości. Miałem również hodowle świerszczy, które sprzedawałem osobom hodującym gady. Zagrałem między innymi główną rolę w teledysku Kayah „Za późno”, w kilku serialach, filmie oraz w wielu reklamach krajowych i zagranicznych. Jednym słowem, droga przez mękę, ale opłacało się! – opowiadał Kaszubski.

Niedawno podobne pytanie – o źródło pieniędzy, które pozwoliły mu otworzyć klinikę – postawił Kaszubskiemu Robert Patoleta.

Odpowiedź biznesmena znajdziecie w materiale poniżej.

Polecamy Wam również cały wywiad z Kaszubskim zamieszczony na portalu Na temat.

Jak się Wam podoba podejście do życia Piotra Kaszubskiego? Wróżycie mu sukces na miarę Kulczyka?

Kaszubski w klipie Kayah

Skąd Piotr Kaszubski wziął pieniądze na swój biznes? [VIDEO]

Skąd Piotr Kaszubski wziął pieniądze na swój biznes? [VIDEO]

Skąd Piotr Kaszubski wziął pieniądze na swój biznes? [VIDEO]