Piotr Kaszubski, który w niesławie zniknął na 1,5 roku, wrócił z filmikiem, na którym przeprasza i zapowiada poprawę.

Pamiętacie jego fenomen? Pisano o nim, że jest najmłodszym polskim milionerem. Złotym chłopakiem. Że ma głowę do interesów i świetlaną przyszłość.

W pewnym momencie wszystko się skończyło. Przeciw Kaszubskiemu wszczęto procesy. Szczegółowo o całym zamieszaniu pisaliśmy tutaj.

Teraz celebryta przeprasza:

– Przepraszam za niedociągnięcia prawne i biznesy, które często były na granicy prawa. Przepraszam za interesy, które były czasem nie do końca moralne.

– Przepraszam Polskę, przepraszam Polaków. Nie było mnie półtora roku i ciężko mi czytać te artykuły: „Zarobił 40 milionów na oszustwie”, „Piotr K. aresztowany”, „Bandzior”. Ja nie jestem bandziorem, nie uważam siebie za złego człowieka – mówi Kaszubski.

Jednocześnie biznesmen zapowiada, że teraz nie będzie dla niego nic ważniejszego od litery prawa:

– Wszystkie przedsięwzięcia, których się będę podejmował, będą po 30 razy sprawdzane nie tylko przez moje kancelarie, ale i rzeczników, którzy będą wydawać decyzje na piśmie, że dany interes jest zgodny z literą prawa – zapowiada Kaszubski.

– Najpierw prawo, później biznes – oświadcza celebryta.

Kaszubski nie zniechęcił się do biznesu. Teraz jednak chce podpić „branżę”… charytatywną:

– Kilka miesięcy temu otworzyłem fundację Rodziny Kaszubskich, która będzie wspierać młodzież, budujemy pensjonat dla starszych osób – opowiada Kaszubski.

– Przekazuję 400 tys. zł na cele charytatywne – kończy swój wywód celebryta – biznesmen.

Wierzycie w nawrócenie Piotra Kaszubskiego?

Za chwile opublikuje najwazniejsze wideo, jakie opublikowalem kiedykolwiek w moim zyciu.

Posted by Piotr Kaszubski on 19 września 2015

To moj pierwszy post po dlugiej nieobecnosci. Chcialbym wraz z tym wideo przekazac 400 000 zl na cele charytatywne oraz…

Posted by Piotr Kaszubski on 19 września 2015