Śmierć Magdaleny Żuk w Egipcie wciąż jest jednym z najgłośniejszych tematów ostatnich miesięcy. Wokół sprawy narosło wiele teorii spiskowych, które nieraz się ze sobą sprzeczne.

Zobacz też: Sekcja zwłok Magdaleny Żuk może NIE PRZYNIEŚĆ rezultatów!

Niektóre osoby próbowały również pomóc rodzinie zmarłej, jednocześnie promując własne usługi.

Chodzi tu przede wszystkim o Krzysztofa Rutkowskiego, który niemal po dwóch tygodniach stwierdził, że zagadka jest dla niego jasna.

Problem tylko w tym, że nawet prokuratura bada każdą wersję, począwszy od samobójstwa, do działań osób trzecich. Tymczasem Rutkowski niemal od razu stwierdził, że wersja egipska jest prawidłowa.

Jednak nie to wywołało ogromne poruszenie i zażenowanie Internautów.

W ostatnim odcinku programu Skandaliści omawiał swoje domysły związane ze śmiercią Polki w Egipcie. Problem tylko w tym, czasie w czasie show… oświadczył się swojej partnerce, wywołując niemałe zaskoczenie wśród widowni.

Zobacz też: Śmierć Polki w Egipcie: Markus W. PRZERYWA milczenie!

Co więcej, internauci szybko dowiedzieli się, że były detektyw oświadczył się Mai Plich już w 2014 roku.

Z tego powodu na profilu przedsiębiorcy pojawiło się bardzo dużo negatywnych komentarzy.

Pan to ma jakieś wyczucie i moralność osobistą? Wstyd i jak dla mnie brak szacunku do tragedii! Brakowało tylko fajerwerków i Kamili 😠

Przykro to bylo ogladac. Na wszyatko jesr miejsce i czas a Pan omawiajac taka tragedie w ktorej uczestniczy cala Polska i swiat ….w takim momencie wyciaga puerscionek. Ja bym Pana polozyla na glebe na miejscu Pani Maji…skoro dziewczyna jest zdolna. Zenada i wielki wstyd. ZARECZYNY w SKANDLISTACH.

Ja bym się na Waszym miejscu po tym cyrku zakopała w ogródku i udawała marchewkę , a wy sie jeszcze chwalicie ?! 😣😣😣😣😣 ludzie świat zwariował, normalne hieny . Maja to placze ze szczęscia czy rozpaczy – trochę ciezko z mimiki wywnioskować 😉 Bo ja bym rozpaczała po takich oświadczynach 😂😂😂

Zobacz też: Jaka była Magdalena Żuk? Były chłopak stawia sprawę jasno

Czy zgadzacie się ze zdaniem Internautów?

Skandal z udziałem Rutkowskiego i śmiercią Magdaleny Żuk!

Skandal z udziałem Rutkowskiego i śmiercią Magdaleny Żuk!

Skandal z udziałem Rutkowskiego i śmiercią Magdaleny Żuk!