Julia Wieniawa każdego dnia zamieszcza piękne zdjęcia z sesji zdjęciowych, bądź w dopracowanych stylizacjach. Dawno już nie widzieliśmy jej codziennego looku! Na swoim Instagramie pochwaliła się w czym chodzi na co dzień.

Która pupa w bikini lepsza? Julia Wieniawa vs Wiktoria Gąsiewska

Julia Wieniawa styl

Julia Wieniawa (20 l.) na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z próby do sobotniego debiutu w Operze Leśnej na SuperHit Festiwal. W tę sobotę Julia po raz pierwszy poprowadzi tak wielkie wydarzenie. Zdjęcia z przymiarki jej sobotniej kreacji możecie zobaczyć tutaj: Wow! Julia Wieniawa na przymiarce w przepięknej kreacji. W Sopocie będzie błyszczeć (ZDJĘCIA)

Dzisiaj odbyła się próba na scenie. Julia założyła codzienny outfit, który niczym szczególnym się nie wyróżnia. Pozornie!

Na próbę Julia Wieniawa założyła jeansy, kozaki, białą bluzkę i beżowy płaszczyk. Mimo zwykłej stylizacji nie zabrakło także luksusowych marek. Mała, czarna torebka od Jacquemus kosztuje nawet przeszło 3000 zł!  Torebki tej marki uwielbiają światowej sławy modelki takie jak: Kendall Jenner (która pojawiła się w niej na Met Gali 2018) i Gigi Hadid.

Julia Wieniawa w odważnej kreacji na Gali Plejady. O mały włos a zaliczyłaby poważną wpadkę

Torebka warta jest tych pieniędzy?

Kim Kardashian Is Striking In Yellow For Family Dinner With Kendall, Kylie, And Mom Kris
Gigi Hadid wears a puffy-sleeved yellow crop top paired with jeans as she steps out in New York City