Ostatnio małżeństwo Pazurów chyli się ku końcowi, oficjalnie Cezary i Weronika są w separacji. Mówiło się o tym, że mimo napiętej sytuacji para wciąż się przyjaźni.

Teraz powoli się to zmienia. Gdy wpadli na siebie ostatnio na jednej z imprez, nie zamienili ze sobą słowa. Takiego rozwoju wydarzeń nie spodziewali się znajomi pary.

– Podczas wielu naszych spotkań Weronika zawsze mówiła o Czarku bardzo ciepło – wyjawia w rozmowie z Rewią znajoma Weroniki. – Często zdarzało się, że podczas naszych rozmów Cezary co kilka minut dzwonił do niej, szeptali sobie czułe słówka.

Znajomi zdziwili się także z powodu tego, co odkryła Rewia. Gdy Weronika poznała aktora, była mężatką. Czyżby to dla niego zostawiła męża?

Cezary i 23-letnia wówczas Weronika poznali się 23 czerwca 1994 roku na sopockim molo. Gdy aktor zaprosił ją do kawiarni, „przegadali trzy godziny i nie mogli już bez siebie żyć.\” Dla niej też unieważnił poprzednie małżeństwo.

Pazura podkreślał w wywiadach, że jego żona nie wiedziała o jego karierze. Nie wspominał jednak, że w latach 1992 do 1995 roku Weronika była żoną Bartka Nowopolskiego. Były mąż komentuje krótko tę sprawę:

– Z Weroniką byliśmy małżeństwem przez trzy lata. Od dwunastu lat mam nową, szczęśliwą rodzinę i nie chcę wracać do przeszłości. To dla mnie rozdział zamknięty.

A tak wyglądały początki ich związku: