Emerytowane legendy tenisa Andre Agassi (52 l.) i Steffi Graf (53 l.) kibicowali swojemu 21-letniemu synowi Jadenowi, który grał swój pierwszy mecz baseballowy na Uniwersytecie Południowej Kalifornii (USC) w 2023 roku. Jaden jest miotaczem w uniwersyteckiej drużynie i ma nadzieję, że jego przyszłość związana będzie z zawodową grą w baseball.

Novak Djoković wciąż wspiera rosyjskich i białoruskich tenisistów

Graf i Agassi, którzy pojawili się na trybunach, uśmiechali się i bili brawo, gdy ich syn zdobywał punkty. Rodzinne wyjście dopełniła 19-letnia Jaz Elle, która dołączyła do swoich rodziców, gwiazd sportu, na trybunie, aby wspierać swojego starszego brata.

Legendarni tenisiści, którzy nie grają zawodowo już od lat, ale wciąż grają w meczach charytatywnych i pokazowych, są małżeństwem od 2001 roku.

Steffi Graf i Andre Agassi wciąż szczęśliwym małżeństwem

Para powitała dziś już 21-letniego syna zaledwie 4 dni po tym, jak powiedziała „tak” w Las Vegas. Drugie imię 21-latka, Gil, jest hołdem dla byłego trenera Andre Agassiego, Gila Reyesa, z którym pracował aż do przejścia na emeryturę w 2006 roku. Steffi Graf, która jest mistrzynią ponad mistrzynie zakończyła karierę zawodową w 1999 roku.

Świat żąda odpowiedzi co stało się z chińską tenisistką Peng Shuai

Chcieliśmy po prostu, aby nasze dzieci wybierały to, co uznają za stosowne, a następnie upewniały się, że ich dni odzwierciedlają rzeczy, na których im zależy […] Ponieważ robienie czegoś „trochę” nie jest w porządku, wyznał na temat rodzicielstwa Agassi w rozmowie ze Stellar Magazine.

Andre Agassi i Steffi Graf Fot. Reuters Photographer / Reuters / Forum