Norbert Smoliński, czyli Smolasty (25 l.), był jedną z gwiazd wczorajszej imprezy dwóch znanych marek. Muzyk bawił się w towarzystwie Karoliny Pisarek i Nikodema Rozbickiego. Na evencie pojawiła się też masa influencerów.

Smolasty na koncercie skoczył na fankę; trafiła na oddział intensywnej terapii

Smolasty wypuścił niedawno nowy singiel – do sieci trafił kawałek „Sam”, który wokalista wykonuje razem z Białasem. Spokojny, nieco nawet sentymentalny utwór szybko wpadł w ucho fanom Norberta. Dziś ma grubo ponad 700 tysięcy wyświetleń na YT.

Piosenka „Sam” zapowiada nowy album Smolastego. Płyta „Pełnia” będzie drugim krążkiem wokalisty, który jeszcze niedawno był bohaterem serwisów plotkarskich. Jako partner Honoraty Skarbek podbijał portale piszące o gwiazdach. Honey i Smolasty byli ze sobą ponad rok – zaczęli się spotykać w kwetniu 2018 roku, a pierwsze plotki o rozstaniu pojawiły się latem 2019 roku.

Honorata Skarbek i Smolasty odpoczywają na Dominikanie. Raper wywinął niezłego psikusa Honce

Smoliński skupił się na razie na karierze, o miłości chyba woli nie myśleć. Pod ostatnim zdjęciem na Instagramie napisał:

„Miłość jest po*bana”.

Oczywiście życzymy Smolastemu, by zmienił zdanie i znalazł miłość, która doda mu skrzydeł!

Smolasty zrobił tatuaż w DZIWNYM miejscu

Tymczasem mamy dla Was fotki Norberta z wczorajszego eventu i galerię z pozostałymi gośćmi imprezy.

Warszawa, 27.02.2020, Coca-Cola x Local Heroes,, Image: 501516071, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radoslaw NAWROCKI / Forum

Warszawa, 27.02.2020, Coca-Cola x Local Heroes,, Image: 501516044, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radoslaw NAWROCKI / Forum

scena z: Smolasty, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Smolasty, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Smolasty, SK:, , fot. Podlewski/AKPA