SMUTNE doniesienia od Tomasza Karolaka! Zawiesza karierę z powodów zdrowotnych
Aktor właśnie przekazał przykre informacje.
Tomasz Karolak przekazał właśnie smutne wieści dotyczące swojego zdrowia. Z uwagi na swój stan, aktor musi zawiesić swoją artystyczną działalność. Co mu dolega?
Tak DZIŚ wygląda 17-letnia córka Tomasza Karolaka. Pojawiła się na premierze „Listów do M.”
Tomek Karolak to nie tylko aktor, ale też stand-uper
Tomasz Karolak to jeden z najbardziej popularnych i lubianych aktorów w Polsce. Szersza publiczność miała okazję poznać go nie tylko za sprawą jego licznych ról w filmach i serialach, ale również dzięki jego występom jako stand-uper. Karolak od wielu lat występuje także w teatrze.
Zadebiutował w 2000 roku, a widzowie pokochali go za rolę w popularnym serialu „Rodzinka.pl”. Tomek wystąpił też w serii komedii romantycznych „Listy do M”, które co roku goszczą w polskich kinach w okolicach świąt.
Aktor ma na swoim koncie ponad 100 filmów. Oprócz tego zajmuje się dubbingiem i stand-upem. Niestety, właśnie napłynęły niepokojące wieści z jego życia. Karolak zmuszony jest zawiesić swoją karierę z powodu problemów zdrowotnych. Co mu dolega?
Tomasz Karolak z córką Leną na okładce „Vivy!”. 17-latka ZACHWYCA w cekinowej kreacji
Karolak zawiesza karierę z powodu kontuzji
Pod koniec listopada, Tomasz Karolak miał wystąpić w dwóch przedstawieniach spektaklu „Niespodziewany powrót”. Fani cieszyli się na to wydarzenie, tym bardziej, że miał on zagrać rolę syna samego Daniela Olbrychskiego. Niestety, krótko przed planowanymi występami, oba spektakle odwołano. Karolak poinformował właśnie w mediach społecznościowych, że musiał zawiesić swoją karierę z powodu problemów zdrowotnych.
Aktor udał się do lekarza, gdzie usłyszał złe wieści. Okazuje się, że nabawił się poważnej kontuzji kolana, która uniemożliwia mu występy na scenie. Z przykrością podzielił się diagnozą z fanami i dodał, że przed nim trudny czas, pełen rehabilitacji.
Witam państwa z niezbyt optymistyczną informacją. Właśnie wracam od lekarza, który stwierdził, że mam dosyć poważną kontuzję kolana i nie mogę odbyć dzisiejszych przedstawień – powiedział wyraźnie przybity.
Tomek wierzy, że po nowym roku będzie w stanie znowu spotkać się z fanami na scenie.
Tomasz Karolak przeszedł rytuał Ayahuaski. „Zobaczyłem WŁASNY PORÓD”