Joanna Horodyńska i Ada Fijał miały dobry tydzień. W najnowszym numerze magazynu Party panie chwalą strój Jessiki Mercedes i zachwycają się stylizacją Katarzyny Sokołowskiej.

Zobacz: Katarzyna Sokołowska zaszalała z grzywką

Kasia, jako osoba blisko związana z modą, rzadko popełnia wpadki. Za to często decyduje się na odważne połączenia. Takie, jak to będące przedmiotem dyskusji poniżej:

Joanna Horodyńska: Za długa koszula w drobne paski nawiązująca do męskich piżam. W tym sezonie nosimy coś takiego! Odwagi doda nam nałożenie na nią np. marynarki, żeby nie było zbyt dosłownie. Kasia idealnie pokazuje ten trend.

Ada Fijał: Kasia czuje modę i doskonale łączy klasykę z awangardą. Często wybiera spodnie czy inne męskie elementy garderoby.

Joanna: Biała marynarka rządzi! Wersja Kasi jest oryginalna, bo ma na klapie doszyty kwiat w formie origami. Przy tym koszulosuienka stała się bardziej kobieca. Warto szukać kontrastów, bo one są w modzie najpiękniejsze.

Ada: Nowym trendem wśród gwiazd jest brak torebki. Akcent tu padł na kolorowe buty. Jest w tym spokój. Od razu widzę hasztag, którego często używa nasza bohaterka: #kasianaobcasach.

Zobacz: W CO SIĘ UBRAĆ NA WESELE? KOLEKCJA SUMMER FAIRYTALE OD YOSHE

A wy jak oceniacie stylizację Kasi?

Sokołowska założyła piżamową koszulę. Jest komentarz Horodyńskiej

Sokołowska założyła piżamową koszulę. Jest komentarz Horodyńskiej