Solange Knowles (33 l.) trzymała tę wiadomość w tajemnicy, w końcu podzieliła się nią z fanami. Na swoim Instagramie wokalistka napisała, że rozstała się z mężem, Alanem Fergusonem.

Już wiadomo, co stało się z twarzą Solange na jej ślubie

Soostra Beyonce, Solange Knowles, na Instagramie poinformowała o rozstaniu z mężem, Alanem Fergusonem

Solange i Alan pobrali się w 2014 roku podczas hucznej uroczystości. Na wesele zaproszono 200 osób. Impreza odbyła się w Nowym Orleanie, wzięła w niej udział między innymi siostra Solange, Beyonce.

Po pięciu latach para rozstała się. W poście na Instagramie Solange informuje o zmianach w jej życiu, jednocześnie daje do zrozumienia, że nie ma zamiaru tłumaczyć się publicznie z podjętej decyzji ani prać brudów na forach mediów społecznościowych.

Ślubna kreacja Solange Knowles już krytykowana (FOTO)

11 lat temu poznałam fenomenalnego człowieka, który zmienił całe moje życie – pisze Solange o Alanie. – W tym roku nasze dorgi rozeszły się.

Solange podkreśla, że zawsze dbała o prywatność i tym razem nie zamierza tego zmieniać. O rozstaniu informuje, by uniknąć plotek i insynuacji.

Zanim wyszła za Alana, który jest producentem wideo, Solange była już mężatką. Mając 17 lat, w 2004 roku wyszła za Daniela Smitha. W tym samym roku urodził się ich syn, Daniel Julez Smith Jr. Solange i jej pierwszy mąż rozstali się z 2007 roku.

Beyonce matką Solange, Bob Marley zabity przez CIA? Najlepsze teorie spiskowe ever!

Zdjęcia z wesela Solange i Alana, fot. archiwum (Fame/Flynet)

 

Najnowsze zdjęcie Solange Knowles, fot. FORUM/Backgrid