Solange Knowles (33 l.) trzymała tę wiadomość w tajemnicy, w końcu podzieliła się nią z fanami. Na swoim Instagramie wokalistka napisała, że rozstała się z mężem, Alanem Fergusonem.

Już wiadomo, co stało się z twarzą Solange na jej ślubie

Soostra Beyonce, Solange Knowles, na Instagramie poinformowała o rozstaniu z mężem, Alanem Fergusonem

Solange i Alan pobrali się w 2014 roku podczas hucznej uroczystości. Na wesele zaproszono 200 osób. Impreza odbyła się w Nowym Orleanie, wzięła w niej udział między innymi siostra Solange, Beyonce.

Po pięciu latach para rozstała się. W poście na Instagramie Solange informuje o zmianach w jej życiu, jednocześnie daje do zrozumienia, że nie ma zamiaru tłumaczyć się publicznie z podjętej decyzji ani prać brudów na forach mediów społecznościowych.

Ślubna kreacja Solange Knowles już krytykowana (FOTO)

11 lat temu poznałam fenomenalnego człowieka, który zmienił całe moje życie – pisze Solange o Alanie. – W tym roku nasze dorgi rozeszły się.

Solange podkreśla, że zawsze dbała o prywatność i tym razem nie zamierza tego zmieniać. O rozstaniu informuje, by uniknąć plotek i insynuacji.

Zanim wyszła za Alana, który jest producentem wideo, Solange była już mężatką. Mając 17 lat, w 2004 roku wyszła za Daniela Smitha. W tym samym roku urodził się ich syn, Daniel Julez Smith Jr. Solange i jej pierwszy mąż rozstali się z 2007 roku.

Beyonce matką Solange, Bob Marley zabity przez CIA? Najlepsze teorie spiskowe ever!

View this post on Instagram

the past 2 years have brought me more physical and spiritual transition and evolution than ever before my body left me with no choice but to listen and be still within that stillness i begin my journey in confronting my worst enemy, fear. ive lived my best and worst moments in front of the lens and gaze of the world since i was a teenager. ive always tried to live in my truth no matter how ugly or full of love it is. ive also tried to carve out the space to protect my heart, and my life as it unfolds, evolves, and changes. 11 years ago i met a phenomenal man who changed every existence of my life. early this year we separated and parted ways, (and tho it ain’t nan no body business 😭) i find it necessary to protect the sacredness of my personal truth and to live in it fully just as I have before and will continue to do. it is unfair to not have power of your own story as you shape and mold and rewrite it yourself. a nigga ain’t perfect, but im leaning into the fear of the unknown and all the glory and power i know exist within god and the universes grace. may all of your transitions no matter how big or small, be kind to you and filled with incredible love and light!

A post shared by @ saintrecords on

Zdjęcia z wesela Solange i Alana, fot. archiwum (Fame/Flynet)

 

Najnowsze zdjęcie Solange Knowles, fot. FORUM/Backgrid