Sophie Turner (23 l.) aktorka i prywatnie żona muzyka Joe Jonasa, została sfotografowana przez paparazzi na zakupach w Nowym Jorku. Gwiazda pokazała się w zwyczajnej stylizacji i bez grama makijażu.

Sophie Turner zdobyła się na szczere wyznanie: Joe Jonas uratował mi życie

Sophie Turner bez makijażu

Aktorka została przyłapana podczas robienia zakupów w Nowym Jorku. Na początku towarzyszył jej mąż Joe Jonas, jednak później ulotnił się pozwalając żonie w spokoju poszperać po sklepach. Na zdjęciach Sophie jest widoczna bez makijażu, ale jej naga skóra promienieje. Turner ma niemal idealną, porcelanową cerę bez żadnej skazy. Jak udało się dowiedzieć aktorka bardzo dużą uwagę przykłada do codziennej pielęgnacji.

Myślę, że zawsze ważne jest, aby nakładać krem ​​przeciwsłoneczny każdego dnia, niezależnie od tego, gdzie idziesz i co robisz” – mówi Turner magazynowi Women’s Health.

Tego dnia Sophie postawiła na niezobowiązującą stylizację, idealną na zakupy. Gwiazda postanowiła połączyć zwykły, czarny T-shirt Harley Davidson oraz krótkie, czarne spodenki. Tzw. kolarzówki. Nas nieco zdziwiło połączenie klapek Adidasa z skarpetami. W wygodnej i luźnej stylizacji Turner mogła spokojnie zrobić zakupy.

Małżeństwo zostało sfotografowane w chwili, kiedy aktorka rzucała się mężowi na szyję. Bez wątpienia są stylową parą. Joe Jonas tego dnia miał na sobie saszetkę z Louis Vuitton, natomiast Turner od luksusowego domu mody wybrała case na telefon za niemal 5000 złotych! Jak myślicie co mogło ją tak uszczęśliwić?

Sophie Turner

Fot.FORUM/Eaglepress

Aktorka wygląda bez makijażu tak samo dobrze jak umalowana?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sophie Turner miała PRZEPIĘKNĄ suknię! Pokazała oficjalne zdjęcia ze ślubu z Joe Jonasem

Joe Jonas i Sophie Turner wzięli ślub w Las Vegas!

Sophie Turner tuż przed ślubem wyznała, że jest biseksualna

Sonda

poll-violet

Którą wolicie parę?

1

Nick i Priyanka!

2

Joe i Sophie!