W minioną sobotę Sophie Turner i Joe Jonas pojawili się na spacerze w Los Angeles, gdzie całkowicie przez przypadek byli również paparazzi. w sobotę. 26-letnia Turner, która podobno jest w ciąży z drugim dzieckiem pary, pokazała swój brzuch w specjalnie przyciętej białej koszuli i postrzępionych dżinsach. Mimo, że plotki o drugiej ciąży wciąż krążą – to chyba teraz NIKOGO już nie oszukają.

Sophie Turner po pierwszej ciąży jest sucha, jak niteczka

Sophie Turner i Joe Jonas spodziewają się dziecka

Z ostanich zdjęć wyniki, że para rzeczywiście spodziewa się dziecka, jednak amerykańskim mediom jeszcze nie udało się uzyskać oficjalnego komentarza od pary. Ich pierwsze dziecko, córka o imieniu Willa pojawiła się na świecie w lipcu 2020 roku. Jak dotąd nie udostępnili twarzy swojego malucha w mediach społecznościowych.

Sophie Turner w drugiej ciąży

Sophie Turner, aktorka znana przede wszystkim z „Gry o tron” i Joe Jonas zaczęli się spotykać w listopadzie 2016 roku. Po raz pierwszy zostali zauważeni na gali MTV Europe Music Awards.

Urocze! Turner i Jonas wspominają swój ślub!

Turner oficjalnie potwierdziła ich związek 2 miesiące później, kiedy opublikowała zdjęcie Joe Jonasa palącego cygaro na łodzi, podczas wspólnego wypadu. Turner i Jonas zaręczyły się w październiku 2017 i pobrali 2 lata później w Las Vegas w maju 2019. Kilka miesięcy później odbyło się ich drugie wesele w Paryżu. Teraz zakochani spodziewają się drugiego dziecka.

Gratulujemy!

Sophie Turner z córką Willą

Sophie Turner z córką Willą fot. Forum/Backgrid

Sophie Turner jest bardzo szczupła po ciąży

Sophie Turner jest bardzo szczupła po ciąży fot. X17 / Forum

Joe Jonas i Sophie Turner Fot. MEGA