Słabe, łamliwe i pozbawione połysku paznokcie? Czas się z nimi zmierzyć! Po zimie płytki paznokcia potrzebują dodatkowego wzmocnienia i odżywienia. Odkryj pierwszą tak kompleksową linię do pielęgnacji i regeneracji paznokci. Semilac SPA to zestaw 5 kosmetyków do zadań specjalnych, które przywrócą zdrowy i nieskazitelny wygląd twoim dłoniom.

Rytuał pielęgnacyjny zawsze rozpoczynamy od peelingu, złuszczając martwy naskórek, następnie przechodzimy do poszczególnych etapów odżywienia sięgając po koncentraty i maski do paznokci. Rytuał SPA wykańczamy odżywiając skórki. Jak wygląda 5 kroków do idealnie wypielęgnowanych paznokci? Semilac podpowiada!

Krok 1 – Semilac SPA Shiraz Dunes
Przyjemna konsystencja peelingu na bazie olejku JOJOBA z naturalnymi cząsteczkami złuszczającymi pomaga delikatnie usunąć skórki i martwe komórki. Preparat skutecznie odtruwa i wybiela paznokcie, nadając im atrakcyjny, zdrowy wygląd. Połączenie w Semilac SPA Shiraz Dunes ekstraktów z zielonej herbaty i cytryny zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami.

Krok 2 – Semilac SPA Medina Ritual
Bio-energia dla paznokci? To możliwe! Ten preparat, to kompozycja wyciągu z cytryny oraz ekstraktu z malachitu. Stymuluje tworzenie się elastyny, kolagenu i keratyny, a jednocześnie rewitalizuje nasze paznokcie, pozostawiając je naturalnie błyszczące.

Krok 3 – Semilac SPA Marrakech Inspiration
To rewitalizujący koncentrat-maska na dzień i noc, stworzony na bazie wody. Zawiera wyselekcjonowaną mieszankę ekstraktów roślinnych: marchwi, ogórka i pietruszki. Semilac SPA Marrakech Inspiration ma działanie regenerujące oraz odżywcze. Dzięki wzbogaceniu o witaminy, preparat doskonale wzmacnia płytkę słabych i łamliwych paznokci, zapewniając im kompleksową odnowę biologiczną. Unikalna formuła wash-off nie wymaga zmywacza, a produkt zachowuje swoją skuteczność i aktywność przez długi czas.

Krok 4 – Semilac SPA Muscat Temptation
Siła tego preparatu płynie z natury! A dokładnie olejku arganowego, wyciągu z białej herbaty i witaminy E. Semilac Muscat Temptation działa odmładzająco na paznokcie, wypełniając zmarszczki i bruzdy oraz pozostawiając efekt doskonałego wygładzenia.

Krok 5 – Semilac SPA Roma Affection
Trójfazowy olejek z olejkiem JOJOBA i ekstraktem z kwiatu japońskiej wiśni, zapewni kompleksową regenerację twoich skórek i paznokci. Codzienne korzystanie z tej unikalnej mieszanki wygładzi i zmiękczy skórki, ale także idealnie nawilży paznokcie. Szczególnie zalecany do cienkich, miękkich i kruchych paznokci.

SPA dla Twoich paznokci

POZNAJ SEKRET SEMILAC

Zaleca się, aby preparaty z linii Semilac SPA stosować łącznie – wówczas osiągnie się najlepszy, pożądany efekt. Niemniej każdy z produktów posiada unikatową, inteligentną formułę i działa podczas wyłącznego stosowania wg wskazanych właściwości. Odkryj etapy aplikacji i ciesz się zniewalającymi efektami!

Etap 1:
Peeling Semilac Shiraz Dunes masujemy kilka minut płytkę paznokcia po czym zmywamy wodą (żółte kuleczki to peeling mechaniczny, a zawiesina w której są zatopione to peeling enzymatyczny). Na suchą płytkę paznokcia nakładamy Median Ritual i czekamy aż wyschnie. Ten etap w zależności od indywidualnych potrzeb utrzymujemy na paznokciach do kilku dni po czym zmywamy zmywaczem do paznokci

Etap 2
Po zmyciu Medina Ritual na następnych kilka dni nakładamy maskę do paznokci Semilac Marrakesh Inspiration, którą pozostawiamy do wyschnięcia oraz na kilka dni – by odżywiła i nawodniła nasza płytkę paznokcia. Dzięki formule wash off nie wymaga zmywania. Gdy zauważymy po kilku dniach, że nasza maska zeszła możemy przystąpić do kolejnego etapu.

Etap 3
Ostatnim etapem naszego Spa jest wyrównanie oraz wypełnienie zmarszczek i bruzd za pomocą Semilac Muscat Temptation, który pozostawiamy do wyschnięcia, a następnie aplikujemy Semilac Roma Affection.

W ten sposób w około 7 dni wykonujemy pełny zabieg SPA dla naszych paznokci.

Zestaw Semilac SPA znajdziesz na: www.semilac.pl

SPA dla Twoich paznokci
Zestaw w cenie 49,95 zł

SPA dla Twoich paznokci

Semilac SPA Marrakech Inspiration
11zł/7ml

SPA dla Twoich paznokci

Semilac SPA Medina Ritual
11zł/7ml

SPA dla Twoich paznokci

Semilac SPA Muscat Temptation
11zł/7ml

SPA dla Twoich paznokci

Semilac SPA Roma Affection
11zł/7ml

SPA dla Twoich paznokci

Peeling Semilac Shiraz Dunes
11zł/7ml