Team Nicole i Sofia Richie odeszły na dalszy plan. Odkąd młodsza siostra zaczęła spotykać się ze Scottem Disickiem (36 l.) – to ona stała się gwiazdą Hollywood. Niegdyś było na odwrót…

Sofia Richie po raz pierwszy na Festiwalu Filmowym w Wenecji – chyba jeszcze nieobyta z czerwonym dywanem…

Jak podaje portal „Hollywood Life„, Nicole (37 l.) jest zniesmaczona tym, że spotyka się z chłopakiem o 15 lat starszym: „Relacje Nicole i Sofii zdecydowanie się pogorszyły, bo teraz 21-latka jest zajęta nowym związkiem”. Podobno starsza siostra na początku nie dawała im szans na dłuższy związek – przypominamy, że Sofia i Scott spotykają się od połowy 2017 roku.

Nicole wie, że Sofia jest dojrzała i potrafi sobie sama poradzić, ale jednocześnie jest także jej młodszą siostrą, przed którą czeka świetlana przyszłość. Nicole uważa, że powinna skupić się na swojej karierze i na sobie , a nie na związku z mężczyzną, który ma już troje dzieci . Sofia jest zbyt młoda, by grać macochę w tym momencie swojego życia – mówi portalowi nieoficjalne źródło.

Scott Disick ma troje dzieci z Kourtney Kardashian: Mason (9 l.), Penelope (7 l.) i Reign (4 l.).

Kylie Jenner na urodzinach Sofii Richie w LAS VEGAS. Było grubo!

Kim jest Nicole Richie?

Nicole Richie została adoptowana przez Lionela Richie’go i jego żonę Brendę Harvey-Richie. Jej ojcem chrzestnym był Michael Jackson. Rozgłosu dał jej i Paris Hilton reality-show „The Simple Life”.

Forum, Backgrid USA

BACKGRID USA 23 DECEMBER 2018

 

Forum, Reuters