Sofia Richie (21 l.) regularnie spędza czas z rodzinką Kardashian-Jenner. W te wakacje podróżowała z Kourtney Kardashian, Scottem Disickiem, a także została zaproszona na luksusowe-22 urodziny Kylie Jenner. Richie miała okazję zwiedzać Europę na potwornie drogim i eleganckim jachcie.

Sofia Richie w BIKINI ze Scottem Disickiem; bez Photoshopa już nie wygląda tak dobrze? (ZDJĘCIA)

Sofia Richie przez Kardashianów traktowana jest jak rodzina

Młodziutka Sofia Richie została powitana z otwartymi ramionami w klanie Kardashian-Jenner. Modelka tak wpasowała się w towarzystwo, że została zaproszona na tegoroczne święta. W sumie Richy nigdy nie była dla nich obcą osobą. Z Kylie i Kendall przyjaźni się od lat.

Sofia jest oczywiście uwzględniona w plany świąteczne Scotta z Kourtney Kardashian. Rodzina na ostatnią chwilę zastanawia się nad tym, co będzie robić, ale wszyscy starają się aby reszta była szczęśliwa. Wygląda na to, że Sofia spędzi trochę czasu ze swoją rodziną, a trochę ze Scottem i Kourtney – zdradziła osoba z bliskiego otoczenie celebrytów

Sofia dorastała z klanem Kardashian-Jenner, dzięki przyjaźni Kris z ojcem Sofie- Lionelem Richie. Modelka zakolegowała się z Kourtney i jej trojgiem dzieci Masonem (9 l.) Penelope (7 l.) i Reign (4 l.) nawet dołączając do ich wycieczki rodzinnej. W ubiegłym roku celebrytka wyjechała z rodziną Disick na wakacjach w Aspen.

Modelka i Scott zaczęli spotykać się w 2017 roku. Ich związek uchodził za nieco kontrowersyjny, biorąc pod uwagę różnicę wieku, która wynosiła 15 lat (w tym czasie Sofia miała 19 lat, a Scott 34). Wygląda na to, że para ma wobec siebie poważne plany.

View this post on Instagram

Monday’s 🙆🏼‍♀️

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Sofia Richie Kourtney Kardashian

Fot.Forum/BACKGRID USA

ZOBACZ WIĘCEJ:

Scott Disick już znudził się Sofią Richie? Celebrytę przyłapano w towarzystwie tajemniczej piękności

HOT! Sofia Richie w MEGA seksownej stylizacji. Niczym kobieta kot!

Kourtney Kardashian podgrzewa atmosferę na Instagramie. Zapozowała NAGO w samym futrze!

Sofia Richie Kylie Jenner

Fot.Forum/BACKGRID USA

Sofia Richie Scott Disick

Fot.Forum/BACKGRID USA