Steve Martin został ojcem w wieku 67 lat!

steve-martin-R1 steve-martin-R1

 Gdy świat usłyszał o tym, że 67-letni Steve Martin i jego 41-letnia żona Anne Stringfield zostali rodzicami w grudniu, podejrzewano, że wynajęli surogatkę, która nosiła ciążę.

Okazuje się, że żona aktora naprawdę była w ciąży, ale para ukrywała ten fakt przed mediami. Ponieważ gwiazdor zawsze dobrze strzegł życia prywatnego, nie było to szczególnie trudne.

Po narodzinach maleństwa do prasy nie zostało wysłane żadne oficjalne oświadczenie. Nie wiadomo też, jakiej płci jest bobas, ani jak ma na imię.

Martin i Stringfield pobrali się w 2007 roku podczas skromnej ceremonii we własnym domu. Wśród garści gości znaleźli się m.in. Tom Hanks i Diane Keaton.
 

&nbsp
Steve Martin został ojcem w wieku 67 lat!
 
40 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

żona musiała być bardzo zdesperowana żeby kłaść się z takim staruchem do łóżka. biedne dziecko, jak będzie mieć szczęście to tatuś dożyje jego 10-tych urodzin.

jak ja go nie znoszę, taki palant z niego!

gość, 15-02-13, 12:08 napisał(a):no i dobrze, co z tego że on już niezbyt młody, żona za to dużo młodsza, nikt z nas nie wie jak długo będzie żył i nie może pod to układać swojego życiorysu, młodzi ludzie też umierają, jakby każdy myślał że nie może mieć dzieci bo szybko umrze to ludzkość by wymarła, ja im życzę szczęścia:-)</twoja logika powala…

Co za news: sama nosiła ciążę. Masakra. Jakby to było coś nienormalnego. Współczuję tylko dziecku, ze dziadek będzie go odprowadzał do przedszkola. Nawet z nim w piłkę nie pogra, bo mu dysk wyskoczy. Ludzie nie mają wyobraźni.

no i dobrze, co z tego że on już niezbyt młody, żona za to dużo młodsza, nikt z nas nie wie jak długo będzie żył i nie może pod to układać swojego życiorysu, młodzi ludzie też umierają, jakby każdy myślał że nie może mieć dzieci bo szybko umrze to ludzkość by wymarła, ja im życzę szczęścia:-)

Pierdziele..

od razu lawina komentarzy,że “w tym wieku to się wnuki powinno mieć, a nie dzieci”. Gdzie jest powiedziane, że każdy musi żyć według jednego wzorca! w wieku 20 lat dzieci,a w wieku 40 wnuki, a potem to już się to grobu szykować! Polska była, jest i będzie zaściankowa!!!

No w Hollywood nosić samemu ciąże to chyba wyczyn.

A nie przyszlo wam do glowy,ze czasem okolicznosci nie sprzyjaja zeby miec wczesniej dzieci?! Czasem na partnera czeka sie latami. A zrobic sobie dziecko z byle kim, bo juz czas, to nie wyjscie! Znam takie pary, wszystko na pokaz, przed ludzmi, a w domu zero uczucia!! A wszystko bo co ludzie powiedza, juz czas na meza, juz czs…..

To takie dziwne, że sama nosiła ciążę? W dzisiejszym świecie wszystkie normalne rzeczy dziwią, bo jest ich coraz mniej.

Lepiej miec fajnego ojca przez 10 lat, niz dupka przez 40

Co wam dadzą te wywody? dziecko już jest, wiec o co ta kłótnia?

Co w tym dziwnego, ze 41latka sama nosiła ciążę??!

gość, 14-02-13, 16:28 napisał(a):Talie, 14-02-13, 13:16 napisał(a):To niemądre, na pewno dziecku niczego nie zabraknie ale o takich rzeczach myśli się wcześniej… dziecko szybciej straci ojca i raczej nie będzie miało okazji pokazać mu wnukówMój ojciec stracił swojego tatę gdy miał 2 lata a dziadek nie był starym człowiekiem. Nigdy go nie poznałam ale jakoś nie odbiło to się na mojej psychice więc argument z tyłka.Poza tym w Stanach jest inna mentalność. Tam dzieci szybko się usamodzielniają i nie potrzebują opieki rodziców w wieku 25 lat jak to u nas bywa. Wiem ,że w Polsce obowiązkiem babci jest zajmować się wnukami.dokladnie, zascianek porownuje zycie innych krajow do swojego i mysli, ze schemat zycia jest wszedzie taki sam. to ze w Polsce sa okreslone ramki, ktore trzeba przestrzegac bo inaczej katastrofa to nie znaczy, ze zyjac w inny sposob nie mozna zaznac szczescia.

Cóż biedy nie ma, opiekunki zajmą się i ojcem i synem a on nie raz się uśmiechnie bo dzieci znają sens życia i to w wieku 4 – 6 lat

R.o.d.z.i.c.i.e.l.s.t.w.o t.o n.i.e t.y.l.k.o „o.d.c.h.o.w.a.n.i.e d.o u.s.a.m.o.d.z.i..e.l.n.i.e.n.i.a” i n.a p.e.w.n.o k.a.ż.d.y w.o.l.a.ł.b.y j.a.k n.a.j.d.ł.u.ż.e.j s.i.ę n.i.m c.i.e.s.z.y.ć

Mari –z powodu Twojej tragedii też jest mi przykro, ale zrozum –facet powyżej nie pożyje dłużej niż 30 lat. Gdyby zdecydował się na to wcześniej, mógłby się cieszyć rodzicielstwem 50 lat albo i więcej… Tragedie się zdarzają, Twojego tatę mimo młodego wieku spotkało nieszczęście, ale to była wyjątkowa sytuacja, bo zginął. W przypadku faceta powyżej –on nie przeżyje więcej niż 30 lat bo musiałby żyć 100, a to jest raczej sprzeczne z naturą. Nazywanie mnie idiotką, tego nie zmieni

Rany on gral anwet w takim filmie w którym własnie jako starszy facet miał dziecko 😉 to sobie wykrakał;)

gość, 14-02-13, 14:57 napisał(a):Żona Steve’a Martin’a zawstydziła Beyonce!!!Hahhahhahhahhhh dobre,bardzo dobre…BRAWO

Przykro mi z powodu Twojego dziadka, oczywiście rozumiem, że to nie jest żadna reguła. Ale gdybym była nastolatką, której umiera ojciec ze starości, na pewno byłabym bardzo nieszczęśliwa, czułabym się pokrzywdzona że moi rówieśnicy mogą mieć dzieci, ich rodzice mogą zostać dziadkami, takie „przemieszanie pokoleniowe” to nic fajnego. Czasem lepiej pomyśleć o takich ewentualnościach i wcześniej zdecydować się na dziecko.

Co za wiocha sie wypowiada??!Wam to najlepiej jak 15 lat miec dziecko a w wieku 30 miec wnuki!! Ludzie z Kobrzeszczyna wyjedzcie na troche do wiekszej wiochy bo w waszej niedlugo was dechami zabija !!!

Talie, 14-02-13, 13:16 napisał(a):To niemądre, na pewno dziecku niczego nie zabraknie ale o takich rzeczach myśli się wcześniej… dziecko szybciej straci ojca i raczej nie będzie miało okazji pokazać mu wnukówMój ojciec stracił swojego tatę gdy miał 2 lata a dziadek nie był starym człowiekiem. Nigdy go nie poznałam ale jakoś nie odbiło to się na mojej psychice więc argument z tyłka.Poza tym w Stanach jest inna mentalność. Tam dzieci szybko się usamodzielniają i nie potrzebują opieki rodziców w wieku 25 lat jak to u nas bywa. Wiem ,że w Polsce obowiązkiem babci jest zajmować się wnukami.

Żona ma 41 i sama nosiła ciążę – no przecież mogli się wymieniać, trochę on, trochę ona.. Kogo wy zatrudniacie w tej redakcji?

Żona Steve’a Martin’a zawstydziła Beyonce!!!

Talie, 14-02-13, 13:16 napisał(a):To niemądre, na pewno dziecku niczego nie zabraknie ale o takich rzeczach myśli się wcześniej… dziecko szybciej straci ojca i raczej nie będzie miało okazji pokazać mu wnukówidiotka z ciebie! ja miałam młodego ojca a zginął jak miałam 5 lat, wiec nie pierdziel głupot

A Kto mial jej kurwa nosic?? Senile pracuje w kozaczku?????

A w którym miejscu nie miałam racji? Przecież to już dziadziuś, wnuków raczej nie doczeka… Na pewno jego dziecko chciałoby, żeby jego tato był młodszy, niż w tym wieku… co z tego że jest bogaty i jest gwiazdą? To nic nie zmienia

gość, 14-02-13, 13:16 napisał(a):gość, 14-02-13, 13:15 napisał(a):gość, 14-02-13, 13:01 napisał(a):A co na przyczepce miala wozic brzuch??! Teraz 40lat to norma na rodzenie dzieci. Najpierw sie czegos dorobic,a potem bez trosk i bez braku pieniedzy zajac sie dzieckiem. To jest bardzo rozsadne ;))Tylko nie pisac, ze dziecko babcie za mame bedzie mialo. Teraz sa inne czasy. Idziemy do przodu ;)))oczywiście,teraz to tylko bezmyślne patologie mnoza sie bez opamiętania ledwo dorosna z takim myśleniem to umrzecie nim dziecko skończy 15lat i trafi do sierocińca. gratuluję perspektywicznego myślenia, a Martin nawet jak dożyje 80lat, to jego dziecko będzie mieć dopiero 13. Biedne.

gość, 14-02-13, 13:33 napisał(a):gość, 14-02-13, 13:20 napisał(a):NO zabijcie mnie! byłam swiecie przekonana , ze on nie zyje od jakiegos czasu! Chyba ze pomyliło mi sie z jakims podobnym komikiem albo ktos zrobil sobie zarty ..Mogłaś go pomylić z Leslie Nielsenem, który zmarł jakiś czas temu.no fakt

gość, 14-02-13, 13:20 napisał(a):NO zabijcie mnie! byłam swiecie przekonana , ze on nie zyje od jakiegos czasu! Chyba ze pomyliło mi sie z jakims podobnym komikiem albo ktos zrobil sobie zarty ..Mogłaś go pomylić z Leslie Nielsenem, który zmarł jakiś czas temu.

NO zabijcie mnie! byłam swiecie przekonana , ze on nie zyje od jakiegos czasu! Chyba ze pomyliło mi sie z jakims podobnym komikiem albo ktos zrobil sobie zarty ..

Talie, 14-02-13, 13:16 napisał(a):To niemądre, na pewno dziecku niczego nie zabraknie ale o takich rzeczach myśli się wcześniej… dziecko szybciej straci ojca i raczej nie będzie miało okazji pokazać mu wnukówdziecko, ty nie oceniaj mądrzejszych od siebie, zajmij sie lepiej nauką

To niemądre, na pewno dziecku niczego nie zabraknie ale o takich rzeczach myśli się wcześniej… dziecko szybciej straci ojca i raczej nie będzie miało okazji pokazać mu wnuków

gość, 14-02-13, 13:15 napisał(a):gość, 14-02-13, 13:01 napisał(a):A co na przyczepce miala wozic brzuch??! Teraz 40lat to norma na rodzenie dzieci. Najpierw sie czegos dorobic,a potem bez trosk i bez braku pieniedzy zajac sie dzieckiem. To jest bardzo rozsadne ;))Tylko nie pisac, ze dziecko babcie za mame bedzie mialo. Teraz sa inne czasy. Idziemy do przodu ;)))oczywiście,teraz to tylko bezmyślne patologie mnoza sie bez opamiętania ledwo dorosna

gość, 14-02-13, 13:01 napisał(a):A co na przyczepce miala wozic brzuch??! Teraz 40lat to norma na rodzenie dzieci. Najpierw sie czegos dorobic,a potem bez trosk i bez braku pieniedzy zajac sie dzieckiem. To jest bardzo rozsadne ;))Tylko nie pisac, ze dziecko babcie za mame bedzie mialo. Teraz sa inne czasy. Idziemy do przodu ;)))oczywiście,teraz to tylko bezmyślne patologie mnozaie bez opamiętania ledwo dorosna

Wskazany wiek 40 do 50 a nie 18 stki i 20 stki …a potem w wieku 30 lat placza.

No i co ???. 41 lat to co w tym wieku to bardzo mlodym sie jest durny kozak

“Żona ma 41 i sama nosiła ciążę. “Co to ma być? A niby z kim miała ją nosić? Czy może ktoś za nią ją nosić powinien, bo 41-latka, to już sędziwa staruszka?:O Masakra jakie wy tutaj kretynizmy wypisujecie:O MASAKRA:O

A co na przyczepce miala wozic brzuch??! Teraz 40lat to norma na rodzenie dzieci. Najpierw sie czegos dorobic,a potem bez trosk i bez braku pieniedzy zajac sie dzieckiem. To jest bardzo rozsadne ;))Tylko nie pisac, ze dziecko babcie za mame bedzie mialo. Teraz sa inne czasy. Idziemy do przodu ;)))

Piękne zdanie: “Żona ma 41 i sama nosiła ciążę.”