Kilkanaście dni temu odbył się pierwszy pokaz kolekcji Nataszy Urbańskiej.(news o pokazie znajdziecie tutaj) Niestety na widowni zabrakło gwiazd i celebrytów, którzy zazwyczaj tłumnie pojawiają się na tego typu imprezach.

Pojawili się za to styliści, ale projektami Urbańskiej nie byli zachwyceni i na łamach Faktu ostro skrytykowali jej kolekcję:

– Królował chaos. Dla każdego coś miłego, czyli dla nikogo nic konkretnego. Nie wiadomo, do kogo skierowana jest ta kolekcja. I jeszcze te spodnie, które zniekształcały sylwetkę – powiedział o kolekcji Muses stylista Jarosław Szado.

– Widziałam gorsze pokazy. Nie ma tu kiczu czy tandety, ale za to, niestety, widzę banał. Kolekcja jest żadna, choć widać zacięcie w kierunku bycia jakąś i silenie się na oryginalność. Największym grzechem jest kompletny brak wyczucia proporcji. Ubrania są toporne i brakuje im lekkości. Źle skrojone kamizelki i spodnie, rękawy źle podcięte, źle wykrojone klapy, spódnice o złej długości. Dobre pomysły zostały zabite przez brak talentu konstruktorskiego – tak stylistka Magdalena Makarewicz wypowiedziała się o projektach Nataszy.

Natasza miała w planach stworzenie kolejnych kolekcji – ciekawe czy po takich opiniach nadal będzie miała na nie ochotę.

Styliści ostro skrytykowali kolekcję Nataszy Urbańskiej

Styliści ostro skrytykowali kolekcję Nataszy Urbańskiej

TUTAJ znajdziecie więcej projektów z pierwszego pokazu Nataszy Urbańskiej.