W sieci pojawiły się informacje, że Robert Pattinson (37 l.) i Suki Watrehouse (31 l.) spodziewają się pierwszego zdjęcia. Na Instagramie opublikowano zdjęcia brytyjskiej piosenkarki i modelki z zaokrąglonym brzuszkiem. Oczywiście może być to ta sama sytuacja, jak w przypadku Hailey Bieber – Waterhouse mogła mieć po prostu… wzdęcie?

Suki Waterhouse żyła w celibacie zanim poznała Pattinsona

Para, która jest razem od 5 lat, ani nie potwierdziła jeszcze żadnych informacji na temat ciąży. Jednak biorąc pod uwagę, że są bardzo prywatni ze swoim romansem, mogą nie pochwalić się publicznie ciążą jeszcze przez długi czas.

Suki Waterhouse jest w ciąży?

Plotki o randkach Roberta Pattinsona i Suki Waterhouse po raz pierwszy pojawiły się w 2018 roku, kiedy sfotografowano ich, gdy trzymali się za ręce podczas spaceru w Londynie. Oboje stamtąd pochodzą.

Robert Pattinson pierwszy raz z Suki na czerwonym dywanie

Para zamieszkała razem wiosną ubiegłego roku, a Suki w wywiadzie dla podcastu Apple Driven Minds: A Type 7 przyznała, że trochę się tym niepokoiła, „Czuję miażdżący niepokój z powodu przeprowadzki. Nie było mnie na miejscu, więc wszystko zostało po prostu spakowane i wysłane”, wyznała.

Suki Watrehouse w wywiadzie powiedziała także, że przyzwyczaiła się do życia w pojedynkę, zanim niespodziewanie zakochała się w aktorze „Zmierzchu”. Oboje rezydują w Los Angeles.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: