O miłosnych perypetiach Roberta Pattinsona (32 l.) piszemy sporo – pierwszy jego medialny związek z Kristen Stewart zakończył się zdradą i dramatem. Potem była FKA twigs, która – jak się wydawało – idealnie pasowała do wycofanego gwiazdora.

Katy Perry całowała się z Pattinsonem w restauracji

Robert Pattinson i Suki Waterhouse – kim jest nowa dziewczyna aktora?

Tamten związek też się zakończył. Teraz fani żyją nową relacją – Pattinson spotyka się z 26-letnią brytyjską aktorką, modelką i bizneswoman, Suki Waterhouse.

Suki karierę modelki zaczęła 10 lat temu – jako 16-latka została „wypatrzona” w jednym z londyńskich klubów. W wieku 19 lat zrobiła pierwszą sesję z bieliźnie dla marki Marks and Spencer. Jest Suki Waterhouse jest twarzą Burberry i Redken. Była modelką dla takich brandów jak Tomy Hilfiger, Swatch, H&M, Alice + Olivia, Coast, Max Studio i Pepe Jeans.

Robert Pattinson rozstał się z FKA Twigs!

Suki pojawiła się na okładkach brytyjskiego, koreańskiego, tajskiego i tureckiego Vogue. Była też na okładkach Elle, Tatlera, Lucky, Marie Claire i L’Officiel.

Nowa dziewczyna Roberta Pattinsona chodziła po wybiegach Burberry, Balenciagi, była też jedną z gwiazd fashion weeków.

W latach 2011 – 2013 Suki Waterhouse spotykała się z brytyjskim muzykiem, Milesem Kane’m. Od marca 2013 do marca 2015 była związana z Bradleyem Cooperem. Była też w związku z maksykańskim aktorem Diego Luną (od lata 2015 do końca 2017 roku).

Tak Suki Waterhouse odgrywa się na Cooperze? (Instagram)

Mamy dla Was najnowsze zdjęcia Suki i Roberta. Para została przyłapana na ulicy na czułościach.

Zdjęcia Roberta Pattinsona i Suki Waterhouse znajdziecie w galerii