Szukasz idealnej sukienki na randkę, a może masz już jakąś wymarzoną, ale czekałaś aż zejdzie z ceny? Teraz masz niesamowitą okazję! Zalando zaprasza na tydzień zniżek. -12% na wybrane sukienki we wszystkich kolorach tęczy! Skuś się na którąś z nich i skorzystaj z rewelacyjnej promocji, która trwa do 18 września 2016 roku!

Idealna sukienka na randkę

Jaka jest perfekcyjna sukienka na pierwszą randkę? Taka, która zachwyci Twojego przyszłego partnera! Koniecznie musisz zadbać o wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły. Daj się ponieść wodzy fantazji i koniecznie wybierz sukienkę odciętą w talii, z mocno zaakcentowanym dekoltem. Możesz też zaszaleć ze wzorami i jak Magda M postawić na popularne grochy. To jak, którą sukienkę wybierzesz?

Sukienki w niższych cenach - tylko na Zalando

Sukienka wizytowa

Szykuje się w rodzinie jakieś małe przyjęcie, a może postanowiłaś wyciągnąć swojego partnera na uroczystą, firmową kolację? W takim razie będziesz potrzebowała sukienki typowo wizytowej. Musi być klasyczna, elegancka i bardzo stylowa. Może postaw na klasyczką, kopertową sukienkę z koronkowymi wstawkami?

Sukienki w niższych cenach - tylko na Zalando

Sukienka do pracy

Kalendarzowa jesień nadchodzi wielkimi krokami, ale za oknem nadal pustynne temperatury. Umiemy i w takich przypadkach sobie poradzić – stawiamy na wygodę i minimalizm. Jeansowa sukienka, białe trampki i stylizacja do pracy gotowa.

Sukienki w niższych cenach - tylko na Zalando

Sukienki w niższych cenach - tylko na Zalando