Z okazji zbliżających się świąt marki CCC i Lasocki stworzyły jedną z najlepszych kampanii świątecznych tego sezonu. Czteroczęściowa historia pt. „Winter Stories” przywołuje najmilsze świąteczne wspomnienia i inspiruje do tworzenia nowych. Bajeczną kampanię wyreżyserował Alvaro Colom, który w przeszłości realizował filmy dla największych domów mody, w tym dla Diora, Saint Laurent, Burberry cz Louis Vuitton.

CCC Lasocki Winter Stories i podróż do najsłodszych wspomnień

W każdym z czterech krótkich filmików zaglądamy do czterech różnych okien pięknej, starej kamienicy, by poznać cztery świąteczne sytuacje. W pierwszym, pełnym miłości i zaufania apartamencie poznajemy panią domu. W tej roli top modelka Edita Vilkevičiūtė, znana z pokazów największych domów mody, m.in. Balenciagi, Chanel czy MiuMiu. U jej boku Jason Morgan, bohater pierwszych stron magazynów „L’Officiel”, „Numero” czy „Elle Man”.

W drugim apartamencie znajdują się dwie przyjaciółki, inspirujące it–girls. Uwielbiają modę, najnowsze trendy – i siebie nawzajem! Kochają wolność w doborze dodatków, eksperymenty i dobrą zabawę. W tych rolach świetnie odnalazły się modelki: Birgit Kos, która ma na koncie współpracę z Tomem Fordem oraz Loane Normand, wcześniej związana z markami Chanel, Prada czy Boss.

Trzeci apartament zdobi dynamiczna czerwień. Mnóstwo tu pozytywnej energii i temperamentu. To idealne miejsce dla odważnych, pełnych ekspresji mężczyzn. Dokładnie takich jak Adrian Chabada i Matthias El Koulali.

Ostatni apartament to królestwo samoświadomości i indywidualności. Do poszukiwania swojego stylu zaprasza gospodyni tego wnętrza, aktorka i ambasadorka marki Lasocki, Małgorzata Kożuchowska. Gwiazda udowadnia, że znajomość swojego stylu i podążanie za instynktem to klucze do dobrego samopoczucia.

Świąteczna kolekcja Lasocki łączy klasyczną elegancję z panującymi na światowych wybiegach trendami. W ofercie marki znajdziemy więc zarówno ponadczasowe szpilki, czółenka i oksfordki, jak również wysokie, sięgające kolan kozaki czy masywne, ciężkie botki.

W kolekcji znakomicie zaprojektowane i modne obuwie znajdą miłośnicy dobrego stylu każdym wieku: od najmłodszych do najstarszych. Buty Lasocki mogą być zatem świetnym pomysł na prezent! Bo w końcu nie ma nic przyjemniejszego niż radość bliskich z przemyślanego i modnego podarunku! Kolekcja dostępna jest w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.

 

Artykuł sponsorowany