Stulecie magii, uśmiechu i najwspanialszych animacji dla całej rodziny to naprawdę wyjątkowa okazja! Zaproś ulubionych bohaterów do swojego domu – Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald i inni już czekają! Dołącz do roześmianej rodzinki Maślaków i niekończącej się urodzinowej zabawy!

Rozpocznij świętowanie, sięgając po wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju print, na którym znajdziesz swoich ulubionych bajkowych bohaterów! Miki, Minnie, Donald, Stitch, Simba, a nawet Baby Yoda – to prawdziwa śmietanka towarzyska! Szukaj ich w działach damskim oraz męskim na bluzach i spodniach dresowych (od 49,99 PLN), koszulkach (od 39,99 PLN), czapkach (od 25,99 PLN), skarpetkach (od 15,99 PLN), a także piżamach (od 49,99 PLN).

nowa kolekcja Disney

Najwięcej skarbów bez wątpienia znajdziesz na dziale dziecięcym – oferta dla najmłodszych to przede wszystkim urocze body (12,99 PLN), pajacyki (od 19,99 PLN) oraz spodnie dresowe (od 15,99 PLN). Starsze dzieci także mogą wybierać spośród sukienek (od 25,99 PLN), legginsów (od 12,99 PLN) i do których mogą dopasować wiele akcesoriów, takich jak spinki do włosów (od 12,99 PLN), czapki (od 15,99 PLN), a nawet buty (od 59,99 PLN). W tej kolekcji znajdzie się również bielizna, w tym piżamy (od 25,99 PLN) czy bokserki (od 19,99 PLN).

nowa kolekcja Disney

Jeśli jesteś prawdziwym fanem animacji Disneya, możesz śmiało pokazać to w swoim domu, przygotowując wieczorny seans z kocami (od 35,99 PLN), poduszkami (od 15,99 PLN), kubkami (od 15,99 PLN) i fantastycznymi dekoracjami! To doskonały plan na wspólne spędzenie czasu z całą rodziną – zarówno dzieci, jak i rodzice na pewno będą się świetnie bawić. Gwarantujemy, że pokochasz tę kolekcję tak samo, jak nasze gwiazdy: Rafał i Kamila Maślakowie oraz ich dzieciaki!

nowa kolekcja Disney

Odkryj całą jubileuszową kolekcję Disney 100 i daj się ponieść najpiękniejszym historiom – wszystkie produkty znajdziesz w wybranych salonach stacjonarnych, na sinsay.com i w aplikacji.

 

Artykuł sponsorowany