Sylwester Wilk zabrał swoją narzeczona Julię na ich pierwsze długie wakacje. Zaręczyli się w Nowy Rok i planują ślub, kiedy będą mogli zaprosić na niego wszystkich swoich znajomych i rodzinę. Teraz para poleciała do Egiptu na dwa tygodnie.

Sylwester Wilk pracuje z narzeczoną. Zatrudnił ją w swojej firmie

Sylwester Wilk z narzeczoną

Sylwester Wilk wystąpił w „Tańcu z Gwiazdami”, a niebawem zobaczymy go w programie „Ninja Warrior”. Pierwszy raz wystąpił w nim kiedy przed wypadkiem, a teraz chce udowodnić, że bez nogi też potrafi przejść tor przeszkód. Sportowiec ma wiele planów, rusza ze swoją kolekcją sportową i doskonale sprawdza się przed kamerą. Może niedługo zobaczymy go w serialu!

Sylwester miał okazję naładować akumulatory z ukochaną Julią w Egipcie.

– Na co dzień spędzamy z Julią ze sobą dużo czasu ponieważ mieszkamy razem i  też pracujemy. Te 14 dni 24/7 cały czas ze sobą dało nam w kość 😅. Po pierwszym tygodniu byliśmy super wypoczęci, za to w drugim tygodniu już się nudziliśmy i zaczęliśmy trochę marudzić. Hotel był piękny i bardzo duży, ale w pewnym momencie i tak poczuliśmy chęć wyrwania się do miasta. W hotelu poznaliśmy młodą parę Polaków, z którymi spędziliśmy cały drugi tydzień wakacji. W wolnych chwilach staraliśmy się też trenować. W Egipcie wszystkie hotele, baseny siłownie i sklepy są normalnie otwarte więc nie mieliśmy żadnych komplikacji związanych z obostrzeniami. Wypoczęliśmy na maxa i wróciliśmy z nową energią. Egipt choć jest pięknym krajem jest też na swój sposób męczący. Ich kultura jest zupełnie inna niż nasza. Za wszystko chcą 1$, nawet za otwarcie drzwi do łazienki na lotnisku. Nie da się też wejść do sklepu i nic nie kupić, bo można w ten sposób narazić się na gniew sprzedawcy. Na pewno będziemy fajnie wspominać te wakacje, ale do Egiptu najwcześniej wrócimy chyba dopiero jak będziemy na emeryturze – opowiada.

Zakochany Sylwester Wilk opowiedział nam o ukochanej Julii i ślubie