Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski własne spełniają swoje marzenie o dużej rodzinie. Kilka dni temu przyszła na świat ich córeczka Nela, która dołączyła do starszej siostry Poli.

Sylwia Przybysz pokazała TWARZ Neli. Fani nie mają wątpliwości, do kogo jest podobna

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – dzieci

Wkrótce po narodzinach drugiej córki, o jej przyjściu na świat poinformował dumny tata. Następnie para zdradziła imię dziewczynki i pokazała jej twarz. Teraz młodzi rodzice mogą teraz w pełni cieszyć się domowym szczęściem.

Na Instagramie Sylwii Przybysz pojawiło się urocze zdjęcie, którym gwiazdka pochwaliła się powrotem do domu. Jan Dąbrowski nie krył wzruszenia, po raz kolejny podkreślając zasługi służby zdrowia,

No i rodzinka w komplecie. Witamy w domu. Jeszcze raz dziękuję całemu zespołowi z @instytut_matki_i_dziecka za opiekę w tych trudnych czasach. To nie lokowanie, to słowa prosto od serduszka – od czterech serduszek. Dwa wyszły od Was. Dziękujemy za miłe słowa, które płyną do nas z tradycyjnych mediów, w wiadomościach prywatnych oraz w komentarzach w nowych mediach. Bardzo to doceniamy. Trzymajcie kciuki, żebyśmy trwali w zdrowiu. My za Was również trzymamy – ciężkie czasy, ale wierzę, że to wytrwamy. Dbajcie o siebie i uważajcie! Idę popatrzeć jak śpią dzieciaki, bo obie zasnęły. Muszę się nacieszyć tym widokiem, a potem do działania.

Głos zabrała też młoda mama, publikując urocze rodzinne zdjęcie.

Tak sobie to wymarzyłam. Moja rodzina – napisała, kończąc zdanie ikoną serduszka.

Fajna z nich rodzina?

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz na czerwonym dywanie.

Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz, fot. Gałązka/AKPA.

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA