Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zawsze powtarzali, że marzą o dużej rodzinie. Wygląda na to, że ich sen właśnie się spełnia. Do Poli, która przyszła na świat w styczniu 2020 roku właśnie dołączyła młodsza siostra.

Sylwia Przybysz urodziła drugie dziecko!

Sylwia Przybysz urodziła

Radosną nowiną pochwalił się szczęśliwy tata, który na swoim story umieścił zdjęcie z porodówki. Gdy opadły pierwsze emocje, 24-letni youtuber podzielił się pierwszymi spostrzeżeniami dotyczącymi przyjścia na świat jego drugiej córki.

Na profilu, obserwowanym przez 2 miliony użytkowników serwisu, pojawiło się zdjęcie, na którym trzyma w ramionach niemowlaka. W kolejnym slajdzie świeżo upieczony tata umieścił filmik, na którym kołysze córkę. Z kolei trzecie ujęcie przestawia jej starszą siostrę. W poście Janek podziękował personelowi szpitala i opisał, jak wyglądał poród w czasie pandemii.

Sylwia Przybysz gotowa do PORODU. Zdradziła, co zapakowała do szpitala

Dzisiaj o 01:23 na świat przyszła nasza córeczka. Jestem przeszczęśliwy, że przy pomocy personelu medycznego, w tym naszej cudownej położnej, Pani Doroty, wszystko zakończyło się szczęśliwie, a dziewczyny są całe i zdrowe. Bycie rodzicem w dzisiejszych czasach, w czasach COVID, jest moim zdaniem ogromnym wyzwaniem. Od kilku dni żyliśmy stresem, który towarzyszy każdej „przyszłej” mamie – szpitale przepełnione, sale pełne, strach przed testami, możliwością rodzenia rodzinnego i dostępnością oddziału – wyznał.

Jak sam przyznał, razem z Sylwią Przybysz, mieli ogromne szczęście.

Mieliśmy ogromne szczęście. A teraz już z górki.  Sysia, jesteś dzielna. Pola nie może się doczekać, aż wrócicie.

Sylwia Przybysz pochwaliła się kolejnym wózkiem dla POLI. „Śmigamy nową furą”
Urocze?

Jan Dąbrowski poinformował o narodzinach dziecka

Jan Dąbrowski poinformował o narodzinach dziecka fot. Instagram

Ciężarna Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na ściance.

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz na czerwonym dywanie.

Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz, fot. Gałązka/AKPA.