Sylwia Przybysz (22 l.) i Jan Dąbrowski (24 l.) zostali rodzicami po raz drugi. Para ma już córeczkę Polę, która urodziła się w styczniu zeszłego roku. Jak dali na imię młodszej córce?

Sylwia Przybysz urodziła drugie dziecko!

Imię drugiego dziecka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są obecnie jednymi z najpopularniejszych gwiazd sieci. W listopadzie poinformowali, że spodziewają się kolejnego dziecka. 22. marca 2021 roku Youtuber poinformował, że dziewczynka jest już na świecie.

Sylwia Przybysz jest w DRUGIEJ ciąży! Pochwaliła się dużym brzuszkiem

Dzisiaj o 01:23, na świat, przyszła nasza córeczka 💕 Jestem przeszczęśliwy, że przy pomocy personelu medycznego, w tym naszej cudownej położnej, Pani Doroty, wszystko zakończyło się szczęśliwie, a dziewczyny są całe i zdrowe 💕 Bycie rodzicem w dzisiejszych czasach, w czasach COVID, jest moim zdaniem ogromnym wyzwaniem. Od kilku dni żyliśmy stresem, który towarzyszy każdej „przyszłej” mamie – szpitale przepełnione, sale pełne, strach przed testami, możliwością rodzenia rodzinnego i dostępnością oddziału. Mieliśmy ogromne szczęście 💕 A teraz już z górki 😜 Sysia, jesteś dzielna 💕

Sylwia Przybysz pochwaliła się kolejnym wózkiem dla POLI. „Śmigamy nową furą”

Okazuje się, że Jan już wcześniej zdradził w wywiadzie dla Newonce.radio, jak zamierzają nazwać córeczkę. O ile nie zmienili zdania, wybrali imię Nela.

Podoba Wam się?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z dzieckiem

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski/fot. Instagram/sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz w miodowych włosach.

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski, fot. Kurnikowski/AKPA.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz na czerwonym dywanie.

Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz, fot. Gałązka/AKPA.

Ciężarna Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na ściance.

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA.