Justyna Steczkowska od ponad 20 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Maciejem Myszkowskim. Para doczekała się trójki dzieci: Leona, Stanisława i Heleny. Najstarszy syn gwiazdy, 23-letni Leon Myszkowski od pewnego czasu prężnie rozwija swoją karierę muzyczną jako DJ. Teraz młody muzyk wystąpił razem z mamą na imprezie sylwestrowej w Zakopanem, a swój pobyt w górach chętnie relacjonował w mediach społecznościowych. Fani mieli okazję zobaczyć jak Leon spędza czas na romantycznych przechadzkach ze swoją ukochaną Ksenią.

Syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski pozuje z mamą na ściance (ZDJĘCIA)

Leon Myszkowski trafił na SOR w Zakopanem. Jego partnerka narzeka na personel szpitala

Jego zakopiański experience został jednak nieoczekiwanie przerwany wizytą na SOR-ze, którą Ksenia zrelacjonowała na Instagramie. Dziewczyna opublikowała zdjęcie wózka inwalidzkiego z napisem „szpital Zakopane SOR” i pożaliła się na personel szpitala:

Przed nami były dwie osoby. W ciągu 30 minut pani recepcjonistka nie była w stanie zarejestrować jednej osoby, ponieważ cały czas gdzieś odchodziła, zmieniała tusz w drukarce, wszystko tylko niezajmowanie się pacjentami. W tamtym momencie myślałam tylko, że dzięki Bogu Leonowi nie dolega nic poważnego, bo z takim podejściem… – opisała.

Okazało się, że syn Justyny Steczkowskiej trafił na SOR z powodu mocno spuchniętego palca:

Od trzech dni nie schodzi obrzęk – wyjaśniła Ksenia.

Życzymy Leonowi szybkiego powrotu do zdrowia!

fot. Instagram

pasekkozak