Rozpętała się burza po tym jak w sieci pojawiło się nagranie, że Saint West (8 l.) wprowadzał na murawę Leo Messiego (36 l.). W internecie pojawiły się komentarze o nepotyzmie i uprzywilejowaniu syna Kanye Westa (46 l.) i Kim Kardashian (43 l.).

Kolacja z dziećmi? Kim i Kanye próbują uspokoić swoje dzieci [zdjęcia]

Kim Kardashian została zaatakowana przez internautów za udostępnienie filmu, na którym jej syn wkracza na boisko piłkarskie, trzymając za rękę legendarnego Lionela Messiego. Sytuacja miała miejsce w niedzielny wieczór, gdy Inter Miami, zmierzyła się z Los Angeles Galaxy w Dignity Health Sports Park w Los Angeles, a wszyscy gracze wyszli, trzymając się za ręce miejscowych dzieci.

Uprzywilejowane dziecko – Saint West

Tradycją jest, że na mecz piłkarzy wprowadzają dzieci, jednak nigdy nie było takie burzy z powodu jednego… z nich. Okazuje się, że gdy twoi rodzice są słynnymi multimiliarderami możesz spodziewać się, że zostaniesz wybrany „z numerem 1”, jako ten, który będzie miał zaszczyt trzymania za rękę największej gwiazdy. Mimo, że wydaje się to oczywiste… internet bardzo się wzburzył.

TO chyba najpiękniejsze zdjęcie Kanye Westa i Sainta

Saint wyprowadził Messiego na boisko dziś wieczorem podczas meczu La Galaxy vs Inter Miami!!!, napisała dumna Kim Kardashian.

Kim Kardashian, która dzieli Sainta ze swoim byłym Kanye Westem, również zamieściła na swoich InstaStories zdjęcie swojego synka i jego kolegi, oglądających mecz w koszulkach piłkarskich, dziękując drużynie L.A. Galaxy za „spełnienie wszystkich ich marzeń”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: