Syn Elizabeth Hurley (58 l.), Damian, zrobił furorę swoim własnym projektem reżyserskim, zatytułowanym „Strictly Confidential”. I choć wiadomo, że dzieci gwiazd często idą w ich ślady, to Damian wpisał się w całkiem inną strategię.

Elizabeth Hurley „kusi” w białym bikini

Chociaż dzieci celebrytów nierzadko pracują ze swoimi  rodzicami w Hollywood, to po raz pierwszy ta współpraca polegała na kręceniu erotycznych scen swojej matki z inną kobietą. Należy dodać, że jest to reżyserski debiut 21-latka.

Film zawiera mocne sceny erotyczne rozgrywające się między postacią grającą przez Elizabeth Hurley, a postacią graną przez Pear Chiravarę.

Elizabeth Hurley reżyserowana przez syna

Według oficjalnego opisu, fabuła filmu podąża za Mią, graną przez brytyjską aktorkę Georgią Lock, która „wciąga się w świat uwodzenia, dwulicowości i zdrady”. Mia „desperacko próbuje odkryć tajemnicę samobójstwa jej najlepszej przyjaciółki Rebeki”. W filmie nie brakuje mocnych scen.

Elizabeth Hurley jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze

Damian Hurley zakończył zdjęcia do projektu w grudniu 2022 roku, chwaląc obsadę i ekipę filmu za ich pracę nad  „Strictly Confidential”. Nie wiadomo jeszcze kiedy film trafi na ekrany.