Syn Moniki Zamachowskiej został okradziony. Spod klatki na warszawskim Żoliborzu złodzieje ukradli mu rower. Prezenterka za pomocą mediów społecznościowych opublikowała nagranie z kamer, na którym widać dwóch mężczyzn.

Monika Zamachowska prosi o pomoc

Monika Zamachowska ma nietypowy sposób na koronawirusa. „Brzmi to jak żart”

Monika Zamachowska jest załamana, ponieważ jej 17-letni syn Tomasz kupił rower na raty od kolegi. Poza tym ostatnio dziennikarka chwaliła się, że jej syn zaczął pracę jako dostawca jedzenia, więc rower jest mu niezbędny do pracy.

Dzisiaj, o godz. 17.30 spod naszego domu na warszawskim Żoliborzu ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2000 zł. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats. Wiem, że to nie pierwszy przypadek, gdy okradają dostawców, którzy poruszają się na rowerach, najchętniej młodych, za którymi jeżdżą i śledzą ich czekając na okazję – tłumaczy prezenterka.

Monika Zamachowska pokazała swoją 15-letnią córkę. To KLON mamy!

Monika ostrzega złodziei, że to tylko część nagrań z monitoringu i apeluje o pomoc:

A teraz zła wiadomość dla złodziei: to tylko cześć nagrań z naszego monitoringu. A i tak robi wrażenie. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją. Dziękuję za współpracę – napisała Zamachowska.

View this post on Instagram

Uwaga: złodzieje!! Dzisiaj, o godz. 17.30 spod naszego domu na warszawskim Żoliborzu ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2000 zł. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats. Wiem, że to nie pierwszy przypadek, gdy okradają dostawców, którzy poruszają się na rowerach, najchętniej młodych, za którymi jeżdżą i śledzą ich czekając na okazję. A teraz zła wiadomość dla złodziei: to tylko cześć nagrań z naszego monitoringu. A i tak robi wrażenie. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją. Dziękuję za współpracę.

A post shared by Monika Zamachowska (@monikazamachowska) on