Monika Zamachowska (47 l.) podzieliła się na swoim profilu nietypowym sposobem na walkę z koronawirusem, który rozprzestrzenił się w zastraszającym tempie. Jednak jej rada nie przypadła wszystkim do gustu. W sekcji komentarzy wywiązała się ciekawa dyskusja.

Sara Boruc podejrzewa, że ma KORONAWIRUSA! Wizyta u lekarza niewiele pomogła

Monika Zamachowska o przekazie energetycznym na koronawirusa

Przez koronawirusa zostały zamknięte szkoły, kina czy inne miejsca gdzie mogli gromadzić się ludzie. W sklepach brakuje niektórych towarów, przez co zyskują one na wartości – jak np. papier toaletowy.

Ludzie robią zapasy i szukają informacji o wirusie, a przede wszystkim jak się przed nim uchronić. Ministerstwo Zdrowia radzi by nie panikować, dbać o higienę (często i dokładnie myć ręce i odkażać płynem do dezynfekcji) a przy tym jeżeli jest to możliwe, pozostać w domach.

Monika Zamachowska na swoim Instagramie znalazła jeszcze inny sposób, prezenterka poleciła przekazy energetyczne Zbyszka Nowaka.

Myjcie ręce. Dezynfekujące przedmioty, których dotykacie, szczególnie metalowe. A potem wejdźcie na stronę www.nowak.pl i skorzystajcie z przekazu energetycznego. Przyjaźnię się ze Zbyszkiem Nowakiem od 25 lat. Wiele razy uchronił mnie przed chorobą, również przed atakiem paniki. Wierzę w energię i dobroczynny efekt jej działania.
Polecam Wam kontakt. Trzymajmy się – napisała na swoim profilu Monika

W sekcji komentarzy zrobiło się spore oburzenie. Obserwatorzy Moniki nie mogli uwierzyć, że poleca takie rzeczy, gdy sprawy z koronawirusem robią się coraz poważniejsze. Fani zauważyli, że osoby które boją się wirusa, albo go mają mogą zostać oszukani właśnie takimi „złotymi środkami” na zdrowie.

Pani jest poważna?!

Pani Moniko SERIO??? przecież to pachnie hochsztaplerstwem na kilometr… Niestety czuję, że po tym poście wielu spanikowanych ludzi, może już chorych, faktycznie do tego pana się zgłosi. Bioenergoterapia może pomóc w wielu przypadkach, ale żeby odgonić wirusa? Brzmi to jak żart.

Zabobony w XXI wieku – pisali fani

A Wy, wierzycie w działanie energoterapii, czy uważacie że to zwykłe zabobony i naciąganie na kasę?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Monika Zamachowska pokazała swoją 15-letnią córkę. To KLON mamy!

Monika Zamachowska nie ukrywa, że po zwolnieniu z TVP została INFLUENECERKĄ

Karolina Pisarek mimo KORONAWIRUSA snuje się po ulicach Warszawy

Monika Zamachowska Zbigniew Zamachowski

scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Monika Zamachowska Zbigniew Zamachowski

scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA