Pożyczka to elastyczna i przystępna forma finansowania zakupów, która pozwoli pokryć koszty niespodziewanego lub wymarzonego zakupu. Nie trzeba na nią długo czekać, ponieważ procedury z nią związane nie wymagają licznych dokumentów i formalności. Dzięki temu wzięcie pożyczki jest szybkie i proste, szczególnie w przypadku oferty online.

Popularność pożyczek

Ogólnopolskie badanie Krajowego Rejestru Długów z listopada 2020 r. wykazało, że na dany moment kredyt lub pożyczkę spłacało 54% Polaków. To pokazuje, że Polacy bardzo chętnie korzystają z różnych form pomocy finansowej. Uzyskane środki najczęściej wydają na nagłe potrzeby – zakup nowego sprzętu RTV lub AGD, remont domu czy pokrycie kosztów leczenia.

Nowoczesne rozwiązania dostępne na polskim rynku

W pandemii konsumenci chętniej korzystają z usług w internecie. Nie inaczej jest w przypadku pożyczek. Ponadto usługi dostępne bez wychodzenia z domu są nie tylko szybkie, ale też bezpiecznie, gdyż nie wymagają kontaktu z dodatkowymi osobami.

Firma Wonga posiada w pełni zautomatyzowany proces kredytowy. Jeżeli chcemy ubiegać o pożyczkę, składamy wniosek online. Na jego podstawie zostanie podjęta szybka, ale obiektywna i odpowiedzialna decyzja kredytowa.

Wysokość należności jest znana z góry

Pożyczka Wonga może być doskonałą alternatywą dla chwilówek lub kredytów bankowych. Oferta firmy odpowiada na różne potrzeby klientów. Także takich, którzy nie chcą zobowiązywać się na długo – wolą zaciągnąć szybką pożyczkę, spłacić ją i mieć problem z głowy.

Po wejściu na stronę widzimy kalkulator, który orientacyjnie wylicza kwotę należności. W systemie ratalnym można pożyczyć do 20 000 złotych na okres nawet do 48 miesięcy. To umożliwia uzyskanie stosunkowo niewielkiej kwoty, która wypełni lukę finansową do następnej wypłaty.

Transparentność to podstawa

Wonga stawia na bezpieczeństwo i przejrzystość działań. Jeżeli chcemy ubiegać się o pożyczkę, musimy złożyć wniosek. Na jego podstawie firma określa zdolność kredytową klienta. Wonga dokładnie weryfikuje ewentualne zadłużenia klienta, m.in. sprawdzając jego historię kredytową w BIK-u. Zasady spłacania należności dostajemy przed podpisaniem umowy i nie ulegają one zmianie na żadnym etapie jej obowiązywania.

Weryfikacja dochodów i szybki przelew

Ostatnim krokiem jest weryfikacja tożsamości klienta. W tym celu wystarczy zalogować się do banku lub dokonać symbolicznego przelewu w wysokości 10 groszy.  Przystępna strona internetowa umożliwia pożyczenie potrzebnych środków nawet w kilkanaście minut. Klarowność udostępnianych informacji świadczy o tym, że usługodawca jest rzetelny, zatem nie musimy obawiać się nieuczciwych praktyk z jego strony.

 

Artykuł sponsorowany