Ashley Graham (31 l.) jest w ciąży. Modelka plus size dumnie prezentuje swe ciążowe krągłości – rosnący brzuszek wciska w lateksowe sukienki i opina ciasnymi ubraniami.

Ashley Graham w ciąży – stylizacje podkreślają ciążowy brzuch: zdjęcia

31-letnia modelka słynie z odwagi w pokazywaniu niedoskonałości swego ciała. Ashley nie jest typową modelką – bardzo szczupłą, z długimi, chudziutkimi nogami i małym biustem. Graham ma rubensowskie kształty i chętnie się nimi chwali.

Ashley Graham pokazała, jak zmieniło się jej ciało w CIĄŻY – zdjęcie może szokować

Ostatnio Ashley wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, na którym pokazuje rozstępy na zmieniającym się w czasie ciąży ciele. Z kolei ostatnie dni to szereg imprez, w których uczestniczyła modelka i jej stylizacje, które trudno uznać za „ciążowe”.

Graham eksponuje ciążowy brzuch w lateksowej, obcisłej sukience w mocnym czerwonym kolorze. Na gali Harper’s Bazaar Icons Party modelka prezentuje się w czarnej kreacji z prześwitujacym dołem.

Tess Holliday, modelka plus size ważąca prawie 140 kg w kostiumie kąpielowym na plaży (ZDJĘCIA)

Podoba się Wam styl, w którym Ashley celebruje swoją ciążę? Zobaczcie fotki!

 

Ashley Graham podczas Harper’s Bazaar ICONS – party zorganizowanego przez Carine Roitfeld w Plaza Hotel w czasie New York Fashion Week na Manhattanie, fot. Forum, Reuters

 

Ashley Graham, fot. Forum, Mega Agency

 

Ashley Graham, Harper’s Bazaar Icons Party, fot. Forum, Reuters

 

Ashley Graham, fot. Forum, Mega Agency