Catherine Zeta-Jones (54 L.) złożyła hołd swojemu mężowi, Michaelowi Douglasowi (79 l.), z okazji 23. rocznicy małżeństwa. Co na to wszyscy niedowiarkowie, którzy 2 dekady temu nie wierzyli w ten niecodzienny związek?

DZIECI słynnych rodziców. Które są najbardziej podobne?

Dziś obchodzimy 23. rocznicę małżeństwa. Drogi Michaelu, Twoja Pokojowa Nagroda Nobla czeka, podpisała galerię wspólnych zdjęć na Instagramie.

Dwie wpływowe gwiazdy Hollywood spotkały się w 1998 roku na Festiwalu Filmowym w Deauville, gdzie aktor promował swój film „A Perfect Murder” z Gwyneth Paltrow. Zaś Catherine Zeta-Jones promowała „Maskę Zorro” z Antonio Banderasem. Niedługo po pierwszym spotkaniu Michael Douglas miał jej powiedzieć, „Chcę zostać ojcem twoich dzieci”.

Douglas i Zeta-Jones wciąż szczęśliwi

Michael i Catherine pobrali się w słynnym hotelu The Plaza w Nowym Jorku w 2000 roku. Mają dwójkę dzieci syna Dylana i córkę Carys.

TAK wygląda Carys Zeta-Douglas – córka słynnej pary

25 lat różnicy wieku robi swoje. Niedawno Michael Douglas wyznał, że myśli o śmierci. A także, to iż rozważa zastrzeżenie w swoim testamencie, aby wszelkie prawa do jego wizerunku pozostały w rodzinie, ponieważ obawia się, że jego wersja AI trafi do filmów bez pozwolenia, a chciałby nadal zachować element kontroli nad samym sobą dla przyszłych pokoleń.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: