Natalia Oreiro (41 l.), którą większość z nas kojarzy z telenowelą Zbuntowany anioł, jest nie tylko aktorką, ale i piosenkarką. Gwiazda ma na koncie pięć albumów. Dziś mamy dla Was najnowsze zdjęcia wokalistki zrobione podczas jej koncertu w Moskwie.

Natalia Oreiro 2019 – w jakim jest wieku?

Oreiro urodziła się 19 maja 1977 roku. W 2019 roku skończy więc 42 lata. W 2012 roku Natalia została mamą – urodziła synka.

Ciężarna Natalia Oreiro nago w szczytnym celu (FOTO+VIDEO)

Dziś jest dojrzałą, piękną kobietą, która nie stara się na siłę odmładzać. Ma rewelacyjną figurę i świetną formę – dobrze to widać na zdjęciach z koncertu, które znajdziecie w galerii.

Natalia Oreiro na scenie – nowe zdjęcia gwiazdy z koncertu

Śliczna brunetka gościła w Moskwie, gdzie dała energetyczny występ. Na scenie Natalia pojawiła się w seksownym kostiumie – cielistym body i przezroczystej pelerynie zdobionej błyszczącą pasmanerią. W pewnym momencie Oreiro miała też na sobie srebrną pelerynę z kryzą.

Natalia Oreiro piękna po trzydziestce (FOTO)

Gwiazda miała doczepione włosy upięte gumkami w stylu, który niedawno lansowała Ariana Grande. Natalia miała mocny, sceniczny makijaż, który świetnie podkreślił jej południową urodę.

Zdjęcia Natalii Oreiro znajdziecie w galerii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Para @ternaarg Make up @yosoysebastiancorrea

Post udostępniony przez NataliaOreiro (@nataliaoreiro1)

Wyświetl ten post na Instagramie.

🙆🙆

Post udostępniony przez NataliaOreiro (@nataliaoreiro1)