Ewa Chodakowska nie tylko zachęca do ćwiczeń i restrykcyjnych diet, ale także próbuje zmienić mentalność swoich „wyznawczyń”. Motywujące wpisy spotykają się z ambiwalentnym obiorem. Tym razem trenerka pokazała zdjęcie, które obierze mowę wszystkim hejterom.

Chodakowska odpowiada na hejt: kobiety mówią, że będę brzydka po ciąży!

Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w sportowym bikini z siateczki. Ewa z piaskiem na nogach wygląda niesamowicie seksownie. Pokazanie idealnego ciała stało się dla niej pretekstem do snucia rozważań na temat kompleksów kobiet:

– Co w sobie lubisz najbardziej? Wymieniaj!! Po kolei […] Nieważne jak mało atrakcyjny jest mężczyzna, tak patrząc na swoje odbicie w lustrze, rzuca krótkie „ZAJEBIŚCIE” 😅😅 Może pora wziąć przykład z chłopaków i spojrzeć na siebie łaskawszym okiem.

– twierdzi trenerka.

Niestety. Idealne ciało Chodakowskiej wzbudziło wśród jej fanek kompleksy:

– Ja nie moge. Ja tez chce miec takie cialo I taki kostium pleaseeeee

– Nie lubię twojej twarzy ale ciało masz spoko.twarz jest dziwna

– To przestań wrzucać zdj podrasowane Photoshopem i dawaj przykład 100% naturalności a kobiety przestaną się porównywać, bo na ten moment pokazujesz że jesteś jak wszystkie inne blogerki i gwiazdy instagrama :).

Chodakowska żali się na świat: MAM DZIŚ DO D*PY DZIEŃ

Trzeba pamiętać, że perfekcyjna sylwetka Chodakowskiej to część jej pracy.

Myślicie, że motywowanie do ciągłego doskonalenia figury i pokazywanie zdjęć nieskazitelnych ciał sprawia, że ludzie jeszcze bardziej krytycznie podchodzą do siebie?

Gonitwa za płaskim brzuchem jest warta swojej ceny?

Co w sobie lubisz najbardziej? Wymieniaj!! Po kolei ❤️ dlaczego takie zadanie? Juz wyjaśniam 😉 Moja dobra znajoma jest projektantką .. projektuje ubrania – zarówno dla kobiet jak i mężczyzn .. Na przestrzeni wielu lat pracy, zauważyła specyficzną i dość niepokojącą różnice pomiędzy nami (mężczyznami i kobietami), z perspektywy autooceny.. Nawet najpiękniejsza kobieta, za każdym razem stając przed lustrem, rzuca sobie krytyczne spojrzenie.. nieprzyjemnych uwag pod swoim adresem nie ma końca.. a na twarzy rysuje się grymas.. I odwrotnie.. Nieważne jak mało atrakcyjny jest mężczyzna, tak patrząc na swoje odbicie w lustrze, rzuca krótkie „ZAJEBIŚCIE” 😅😅 Może pora wziąć przykład z chłopaków i spojrzeć na siebie łaskawszym okiem ❤️ #misjachoda #photo by @stareoness

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Czwarty dzień wyzwania 💪🏽💪🏽 JAK SIĘ TRZYMASZ? Ile treningów zaliczonych? Jak walka ze słabościami? Mamy 4 dni zaliczone na 5, czy były już jakieś potknięcia? A może jeszcze nie zaczęłaś i drapiesz się po głowie 😜 Wrzucam pośladki 🍑🍑😅 to mój akt desperacji 😂😂 jeśli walka o zdrowie i dobre samopoczucie Cię nie przekonuje, to moze pośladki przemówią do rozsądku 😅😅😅 MOJE PROGRAMY TRENINGOWE są już dostępne online na www.BeActiveTv.pl .. nie potrzebujesz odtwarzacza dvd 👍🏻 natomiast indywidualnie opracowaną dietę BE DIET możesz zamówić na www.bediet.pl 💪🏽💪🏽 DAWAJ!! Dasz radę ❤️ #tuzaczynasieprzygoda #czarnagoraresort #chodagang

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)