Ewa Chodakowska (37 l.) umieściła na Instagramie zdjęcie w krótkiej czarnej koszulce. Widać na nim zgrabne nogi trenerki. Fanki są zachwycone – każda chciałaby mieć podobne!

Ile wzrostu ma Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska od wielu lat motywuje Polki do dbania o swoją kondycję – nie tylko fizyczną, ale i psychiczną. Zachęca kobiety, by żyły pełnią życia, realizowały się i nigdy nie zapominały o sobie i swoich potrzebach. Ewa ma olbrzymie grono wiernych fanek, które dołączają do niej i zmieniają swoje życie.

Ewa Chodakowska vs. Paulina Krupińska. Okazuje się, że to nie koniec konfliktu

Fanki są pod wrażeniem figury swojej trenerki. Ewa Chodakowska nie jest zbyt wysoka – mierzy 1,66 cm. Ale choć nie ma wzrostu modelki, ma piękną sylwetkę.

Pomijając biust, który wiele lat temu Ewa powiększyła, całe jej ciało jest efektem pracy Ewy. Zgrabna talia, ładna pupa i wyrzeźbione nogi. Właśnie one doczekały się komplementów pod ostatnim postem trenerki na Instagramie.

Brakowało Wam kłótni u gwiazd? Ewa Chodakowska zarzuciła Paulinie Krupińskiej MANIPULACJE

Zapowiadając, że już za chwilę wycofa się nieco z biznesowego pędu i poświęci czas sobie oraz swoim podopiecznym, Ewa wrzuciła czarno-białe zdjęcie, na którym widać jej zgrabne nogi. Chodakowska w szpilikach wygląda mega kobieco!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Moja historia zatoczyła koło ❤️ Jeszcze tydzień i wracam do siebie.. wracam do początków.. wracam do tego, co głoszę każdego dnia .. TERAZ JA! Wiem, wiem.. to samo mówiłam na początku roku, ale poległam .. Mój kalendarz jest planowany z półrocznym wyprzedzeniem.. Rok temu na pytanie „16 STYCZEŃ ! masz czas w poniedziałek .. mogę to wpisać?” .. później „17-20 STYCZEŃ ! masz wolne od wtorku do piątku.. mogę wykorzystać te dni?” kolejno „STYCZEŃ 21-22 .. masz to wolny weekend.. zrobimy warsztaty w Poznaniu i Wrocławiu?” Na wszystko odpowiadałam twierdząco ❣️ OCZYWIŚCIE ZE ROBIMY 🤩🤩🤩 nie mając do końca świadomości, ze to kolejny tydzień, w którym nie mam dnia wolnego ... Tak minęły mi trzy pierwsze miesiące tego roku .. tak minie mi tez połowa kwietnia.. tak minęło 10 lat ... Po zamknięciu dziesięciu projektów, z których każdy jest samograjem, biorę wolne .. TERAZ JA ❤️ Pora poczuć WDZIĘCZNOŚĆ.. nabrać UWAŻNOŚCI .. pora na celebrowanie tego co już jest 🙏🏻 MAJ - wolne... CZERWIEC - szalony ... ale już LIPIEC I SIERPIEŃ - wolne ☀️☀️☀️ A to znaczy ze będę miała mnóstwo czasu dla siebie i dla Ciebie.. mnóstwo czasu na social media, motywacje.. mnóstwo czasu na pisanie.. tak jak na początku mojej drogi.. WRACAM NA SALE TRENINGOWĄ ❤️ Ha! Za niczym tak nie tęsknie jak za matą i świadomym, głębokim oddechem ❣️❣️❣️ i tym zamierzam się dzielić z Tobą 🙏🏻🙏🏻

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Ewa Chodakowska ma bardzo zgrabne nogi
Ewa Chodakowska - pupa i nogi trenerki
Ewa Chodakowska