Christina Aguilera (42 l.) opowiada o swoim życiu jako matki dwójki swoich dzieci w nowym numerze magazynu People, które ukazało się w ostatni piątek. W najnowszym wywiadzie piosenkarka opowiedziała m.in. o pomaganiu w stylizacji długich włosów swojej 8-letniej córki Summer.

Christina Aguilera już nie jest blondynką. Zmiana na lepsze?

Lubi zaplatać te warkoczyki. Dlatego każdego ranka wstaję z nią przed szkołą i próbuję grzebieniem rozczesać jej włosy z tyłu […] Nie jestem fryzjerką, powiem wam, ale niech Bóg błogosławi bycie mamą. My przecież zrobimy wszystko, aby nasze dzieci czuły się dobrze, wyznała Christina Aguilera.

8-letnia córka Christiny Aguilery – Summer

Christina Aguilera dzieli małą Summer z narzeczonym Mattem Rutlerem, którego poznała w 2009 roku, kiedy pracował jako asystent produkcji na planie filmu „Burleska”. Aguilera występuje w nim u boku Cher.

Dawno niewidziana Christina Aguilera na imprezie

Jednak para zaczęła się spotykać dopiero rok później, po tym, jak złożyła pozew o rozwód z ówczesnym mężem Jordanem Bratmanem, którego poznała w 2002 roku i wyszła za mąż 3 lata później. Związek Aguilery i Bratmana zaowocował również powitaniem na świecie ich syna Maxa, który ma teraz 15 lat.